WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
eKnihy - elektronické knížky nejen o Nymburce

Od skupiny Hybrid Zona k Zákazu Dětem (část čtvrtá a poslední)Po koncertě na Miladě přestává skupina na chvíli účinkovat i zkoušet a to jednak z důvodu dlouhodobé nepřítomnosti bubeníka Vladimíra Ventila Petrova (zlákalo ho volání rodné bulharské domoviny) a jednak vinou přechodné částečné hluchoty Petra Kardana Pištěka. Tato "chvíle" se však protáhne skoro na čtvrt roku a pomalu se zdá, že skupině Zákaz Dětem zvoní hrana. Je to způsobeno jednak nedostatkem inspirace, nechutí členů skupiny zkoušet, částečnou absencí zkušebny, ale paradoxně i originalitou skupiny, kdy se nevyhraněnost prezentovaného stylu stává přítěží, díky níž se tápající členové nedokážou shodnout na tom co, a jaký styl se bude dále hrát. Krize je však ke konci února 1999 překonána díky dlouholetým spojencům skupiny - pivu a marihuaně a skupina se pouští do nahrávání v pořadí již druhé demokazety v poděbradském RC ROCKLE (28.2.1999). Na demokazetě s názvem "Postupný přechod k reprodukované hudbě"- DEMO 99 je zachyceno celkem 5 nových (Poslední zvuky člověka před tichou válkou, Čekání na děti zvěrokruhu, Mozky, HC Fly, Dál jen dál) a tři staré písně z první demokazety Žlutej Bagr (Oheň, Probuzení, Špatná víra). Zvukovou úroveň nahrávky řídil dlouholetý přítel a bývalý člen Zákazu Dětem zvukový mistr Lukáš "Pilous" Pilař.

Další výraznou vzpruhou, která postavila skupinu na nohy byl příslib účasti na kompilačním CD nymburských a poděbradských hudebních těles organizovaného poděbradskou MP AGENCY.


Další akcí do které se Zákaz Dětem pouští je organizování hudebního festivalu s názvem "Zakažte Dětem Mošt", který se má

konat 19.3.1999 na Moštárně v Nymburce a na nějž je přizváno 11 hudebních skupin z celé republiky. Akce se však díky "zapšklým" zahrádkářům, kteří týden před plánovaným uskutečněním odhalili, že zamýšlená akce není přehlídkou dechovkových kapel, na poslední chvíli přesouvá do závodní jídelny tehdy již napolo zbouraného cukrovaru. Tam se také festival 19.3.1999 koná. Zúčastnilo se ho na silně stísněné prostory neuvěřitelných 250 lidí. O fenomenálním úspěchu této akce se zmiňuje týdeník Nymbursko z 24.3.1999.

Během dubna 1999 přichází do skupiny nový člen - trumpetista Michal "Komár" Brabec. Nutno říci, že trubka - v té době v rockové muzice dosti neobvyklý nástroj dodala specifické hudbě Zákazu Dětem zcela novou dimenzi.

15.5.1999 vystupuje Zákaz Dětem na festivalu "Pacient Párty 4.", který se koná v Pískové Lhotě u Mladé Boleslavi. Poprvé se zde na pódiu objevuje trumpetista Michal Brabec a nutno říci, že kapela zaznamenává slušný úspěch u valné části především death metalového publika. Na tomto koncertě poprvé zazní dvě nové písně - Příběh o dvou sluncích a Pozitivní.

22.5.1999 křtí Zákaz Dětem svou v pořadí druhou demokazetu s názvem "Postupný přechod k reprodukované hudbě". Křest se koná v hostinci Na Žofíně jako hlavní hřeb rockového festivalu Žofín Rock Párty. "Kmotrem demonahrávky se stal majitel místního lokálu a rockový fanda Jiří Hyhlík" (týdeník Nymbursko - str.5, 26.5.1999). Na tomto festivalu vystoupily mimo Zákazu Dětem ještě skupiny Kpt. Piccard Blues Band, Zády, Fox Force Five a Oliverova Dálka. Díky pořádání tohoto festivalu se také skupina poprvé za svoji existenci dostává do konfliktu se státním aparátem - zpěvák skupiny Petr "Kardan" Pištěk a kytarista Pavel "Pláča" Plaček jsou přistiženi Městskou policií města Nymburk při lepení plakátů na tuto akci a je jim vyměřena pořádková pokuta ve výši 500 Kč (díky aktivní Romane!).

Další akcí, na které Zákaz Dětem vystupuje, je hudební festival na letním parketě v Kněžicích u Městce Králové (4.6.1999). Jelikož se jedná o festival metalový, nesklízí Zákaz Dětem poprvé za dobu své existence absolutně žádný úspěch. Jeden z pořadatelů, když uslyšel famózní zvuk trubky nového člena skupiny Michala Brabce, dokonce podotkl, že by Zákaz Dětem měl hrát raději na funusech (tedy pohřbech).

19.6.1999 se skupina Zákaz Dětem účastní minifestivalu ve Dvorcích u Lysé nad Labem. Zákaz Dětem zde vystupuje pouze s jednou kytarou, protože druhý kytarista Pavel "Pláča" Plaček je v té době zaneprázdněn hlídáním dětí na školním výletě jedné pražské základní školy. Nicméně i tak sklízí skupina zasloužený úspěch u valné většiny z cca 30ti přítomných návštěvníků.

Další plánovanou akcí měla být hudební produkce skupiny na filmovém festivalu v Krakovanech u Kolína ve dnech 25-27.6.1999. I když skupina Zákaz Dětem z důvodů nedostatečného technického zajištění na této akci nevydala ani tón, přesto se stala pro všechny přítomné legendou - alkoholové excesy jejích členů jí zajistili nesmrtelnou popularitu. Na této akci se také odehrál přátelský zápas ve fotbale mezi členy Zákazu Dětem a skupinou T.H.C., který skončil remízou 4:4. Přesto měl však Zákaz Dětem po celou dobu konání zápasu navrch - jak psychicky, tak fyzicky a nezdolná odvaha a technická dokonalost jeho členů doháněly k zoufalství hardcoreového protivníka.

V průběhu letních prázdnin v roce 1999 bylo naplánováno několik hudebních produkcí, avšak žádná z nich se nekonala. A tak se skupina vrací na koncertní pódia až 11. září 1999 pražským koncertem na hard-coreovém festivalu pro Prahu 15 konaném v kulturním domě VARTA v Horních Měcholupech. I když Zákaz Dětem nehrál hardcore, čímž se od ostatních účastnících se kapel značně odlišoval, přesto skupina paradoxně zaznamenala největší úspěch - jediný člověk, který na celém festivalu tančil, se rozpohyboval na hitovku Zákazu Dětem s názvem "MOZKY".

24. září 1999 pořádá skupina akci s názvem "Rachot až za plot II", která se koná v hospodě Myslivna ve Veltrubech u Kolína. Akce se účastní veteráni hudební scény - Legion z Lysé nad Labem, Septical Harted z Velkého Oseka, T.H.C. ze Sadské a samozřejmě Zákaz Dětem.

V tuto dobu skupina zakládá hudební agenturu s názvem ZD AGENCY a pouští se do pořádání hudebních akcí. Největší akcí ZD Agency se stal hudební festival s názvem POLABSKÁ SKLIZEŇ (23.10.99) na který ZD Agency pozvala i celorepublikově známé skupiny WOHNOUT a BORON. Tento tah se ukázal jako velice šťastný a prozřetelný - na festival přišlo neuvěřitelných 520 platících a Dělnický Dům v Nymburce, kde se Polabská Sklizeň konala doslova praskal ve švech. O fenomenálním úspěchu této akce se zmiňoval týdeník Nymbursko, a Polabská Sklizeň byla vyhlášena nejúspěšnější rockovou akcí za rok 1999 na okrese Nymburk.

Rok 2000

Po Polabské Sklizni dochází v Zákazu Dětem ke krizi. Skupina definitivně přestává zkoušet. Poslední dvě zkoušky Zákazu Dětem se konají 10 a 13.1. 2000 v provizorní zkušebně u trumpetisty Michala "Komára" Brabce. Rozlučkový koncert se koná 22.1.2000 v nymburském Kulturním domě, kde skupina Zákaz Dětem vystupuje jako předkapela známých punkových skupin Plexis a N.V.Ú.

Kruh se uzavírá - punkem to začalo, punkem to končí...

Seznam všech písní Zákazu Dětem podle vzniku:

Kladivo - Pláča, Pilous/ F.Gellner, Kardan

Ježek - Ventil/ Kardan

Fuj Brouk - Pláča/ Pláča, Kardan

Bedřich - Karel/ Karel, Kardan

Nymburské Zátiší - Pláča, Ventil/ Kardan

Slavíci ze Žofína - H. Aufray/ Kardan

Odešel Navždy – nikdo? / Kardan

Probuzení - Vojta, Pilous/ Kardan

Špatná Víra - Ventil,Vojta/Nymburská lůza

Ano Či Ne - Pláča/ Kardan

Kladivo (remix) - Pláča, Pilous

Oheň (remix) - Pláča, Pilous

Oheň - Pilous, Karel/ Kardan

Žlutej Bagr - Pláča/ Kardan

Nymburská Lůza- Kostra/ Kardan

Normální Je Nekouřit - Pláča/Kardan

Údolí – nikdo? / Kardan

Tiba - Kostra/ Kardan

Čekání Na Děti Zvěrokruhu - Kardan, Kostra/ Kardan

Zákon Reality Podle Článku 27 Odstavce 6 Dole - Kardan, Kostra/ Kardan

Tma, Sen a Slunce - Pláča/Ventil

Mozky - Ventil/ Kardan

Krtek a Opice - Kostra, Pilous/ Kostra, Kardan

Poslední Zvuky Člověka Před Tichou Válkou - Kostra/ Kardan

Dál Jen Dál - Kostra/ Kardan

Moucha (HC Fly) - Kostra/ Kostra

Pozitivní - Ventil/ Kardan

Příběh o Dvou Sluncích - Mařena/ Kardan

Vyšší Frekvence Ticha- Komár, Mařena/ Kardan, Komár

Seznam kapel se kterými Zákaz Dětem koncertoval:

Travestie (Nymburk)

Rádio 95 (Lysá nad Labem)

Triquetrum (Nymburk)

Oliverova dálka (Nymburk)

Solar trip (Nymburk)

Dekl (Nymburk)

Spwasssh (Čelákovice)

EX 05 (Benátky n/J)

Legion (Lysá nad Labem)

Uniques (Chrudim)

Douvembleyd (Lysá nad Labem)

HRM (Praha)

Entire gain (Kolín)

Nový hrábě (Křinec)

Flátus (Sadská)

T.H.C. (Nymburk)

Blizard (Nymburk)

Pant (Nymburk)

Z ničeho nic (Poděbrady)

Za vodou (Poděbrady)

Tomáš Březina Band (Nymburk)

Tesla (Nymburk)

Ležák band (Nymburk)

Los Panchos (Praha)

Rowdies (Kolín)

Virgin (Hradec Králové)

Michael Jackson revival (Nymburk)

Percodan (Nymburk)

Totální nasazení (Slaný)

Peripherie (Praha)

Imagination (Nymburk)

Lust´n´pain (Nymburk)

Perry-scopp (Nymburk)

Projectille (Nymburk)

Sewage (Praha)

Lucerna (Lysá nad Labem)

Septical Hartred (Velký Osek)

Chaos (Nymburk)

Red Pinguin (Nymburk)

Zasucha (Český Brod)

Basslake (Brandýs nad Labem)

Popped-Eye (Turnov)

Next Year Summer (Turnov)

Veselá Tráva (Stará Boleslav)

Mama Tea (Poděbrady)

Natal (Stará Boleslav)

Punk´s Pub (Stará Boleslav)

GB 313 Band (Cvrkot) (Čelákovice)

Tříštivá fraktura (Stará Boleslav)

New Facility (Brandýs nad Labem)

Knock (Brandýs nad Labem)

Zoofils (?)

Apeiron (?)

Promigy (Český Brod)

Divokej Bill (Úvaly)

Medvěd 009 (Úvaly)

MS Brutwan (Hodonín)

Bomn (Český Brod)

Gipsy terne čave (?)

Dovrbyne (Černožice n/L)

N.N.Z. (Neratovice)

Anestezia (?)

Vlnolam (Lysá nad Labem)

Osteo Sarkom (Bílina)

Government of Pansies (Morašice)

Circus Praha (Praha)

Etienne (podkrkonoší)

Phil Shöenfeld & Southern cross (Praha)

Tony Ducháček a Garage (Praha)

Krausberry (Praha)

Vltava (Praha)

Daniel´s Motors (Mladá Boleslav)

La Vivat (Praha)

Sauron (Praha)

Gloom (Praha)

Survival (Praha)

VP Band (Mrtvý štěně) (Sadská)

Visací Zámek (Praha)

Sociální teror (Praha)

Katastrofa (Praha)

Dezinfekce (Praha)

H.D.P. (Praha)

Nákaza 17154 (Praha)

Mortuary of lies (Praha)

Sranci Jehovovi (Praha)

Plán (b) (Praha)

PWQ (Praha)

Status Praesent (Praha)

Frank and Friends (Poděbrady)

Sine Nomen (Poděbrady)

Létající Čestmír (Plzeň)

Aggressive Tyrans (?)

Twisted Truth (?)

Ahumado Granujo (?)

The T.V.Ž (?)

Eviscerated Offspring (?)

Gonorrhoea (?)

The Push (?)

Vykousnutý řitní svěrač (?)

Kpt. Piccard blues band (Brandýs nad Labem)

Fox force five (Poděbrady)

Zády (Poděbrady)

Jodonal (Městec Králové)

Debil Heads (?)

Liguére (?)

Bullshit (Praha)

Ven! (Praha)

Bodyparts (Praha)

Toxic People (Praha)

Plexis (Praha)

N.V.Ú (Hradec Králové)

Seznam koncertů Zákazu Dětem:

1996

15.11.1996 - První koncert ve foyer Kulturního domu v Nymburce

27.12.1996 - Akce Rachot až za plot v Kamenném Zboží u Nymburka

1997

22.3.1997 - Rock sejšn č.3

16.8.1997 - Rock sejšn č.5

23.8.1997 - Rockový večer u Zeleného stromu v Lysé nad Labem

20.9.1997 - Multimediální akce SECY OPEN 97´v Křinci

20.10.1997 - Talent 97´

29.11.1997 - Rock sejšn č.6

16.12.1997 - Rockový večer v kavárně Kulturního Domu v Nymburce

1998

1.2.1998 - Rock Ring v kavárně Kulturního domu v Nymburce

13.2.1998 - Rock Storm č.1 u Zeleného stromu v Lysé nad Labem

3.4.1998 - 1. jarní pařba ve Vrbové Lhotě u Poděbrad

11.4.1998 - Koncert v KD Labín ve Staré Boleslavi

23.5.1998 - Repelent party na jezeře Probošťák u Staré Boleslavi

6.6.1998 - Festival ROK OD ROCKU 98´ v Českém Brodě

12.6.1998 - Koncert v RC ROCKLE v Poděbradech

20.6.1998 - Rock sejšn č.8

27.6.1998 - Cool Legion night u Zeleného stromu v Lysé nad Labem

18.7.1998 - HU FEST Poděbrady 1998

22.8.1998 - Koncert v RC ROCKLE v Poděbradech

19.9.1998 - Repelent party no.2 ve Staré Boleslavi

10.10.1998 - Rock Sejšn č.9

17.10.1998 - Koncert k uctění památky J. Hrubého na Žofíně v Nymburce

13.11.1998 - Koncert skupiny Visací Zámek v Dělnickém domě v Nymburce

12.12.1998 - Koncert v RC Rockle v Poděbradech

19.12.1998 - Benefiční koncert na podporu časopisu A-Kontra na squatě Milada v Praze-Tróji

1999

19.3.1999 - Festival "Zakažte Dětem Mošt" v Nymburce

15.5.1999 - Pacient Párty 4. v Pískové Lhotě u Mladé Boleslavi

22.5.1999 - Žofín Rock Párty v Nymburce na Žofíně

4.6.1999 - Kněžické Rockové Léto

19.6.1999 - Koncert na rockovém festivalu ve Dvorcích u Lysé n/L.

11.9.1999 - Dny PRAHY 15, Kulturní dům VARTA, hardcoreový festival

24.9.1999 - Rachot až za plot II, Veltruby u Kolína

2000

22.1.2000 - Poslední koncert Zákazu Dětem v Kulturním domě v Nymburce

Důležité mezníky týkající se skupiny Zákaz Dětem:

srpen 1996 - Pavel "Pláča" Plaček a Petr "Kardan" Pištěk se setkávají na beach volejbalu na jezeře v Sadské u Nymburka

září 1996 - V Nymburce v hospodě Na Žofíně je založena hudební skupina se jménem Zákaz Dětem

listopad 1996 - První koncert Zákazu Dětem ve foyer Kulturního domu Nymburk

červenec 1997 - Do skupiny přichází Lukáš "Pilous" Pilař

srpen 1997 - Zákaz Dětem prezentuje svoji první magickou show na Rocksejšnu č.5

říjen 1997 - Útok členů skupiny Zákaz Dětem na rekreační objekt TIBA

prosinec 1997 - Zákaz Dětem vydává svoji první demokazetu s názvem Žlutej Bagr

duben 1998 – Zákaz Dětem vydělává muzikou svoje první peníze

květen 1998 - První Open air festival Zákazu Dětem

červen 1998 - Prodáno 100 kusů demokazety Žlutej Bagr

srpen 1998 - V hostinci Na Žofíně umístěna na čestném místě fotografie Zákazu Dětem

říjen 1998 - Ze skupiny odchází Lukáš "Pilous” Pilař

prosinec 1998 - První samostatný koncert Zákazu Dětem

- První koncert v Praze

březen 1999 - Zákaz Dětem začíná pořádat rockové akce

duben 1999 - Do skupiny přichází trumpetista Michal Brabec

květen 1999 – Zákaz Dětem vydává svou druhou oficiální demokazetu s názvem "Postupný přechod k reprodukované hudbě"

září 1999 - Založena hudební agentura Petra Pištěka a skupiny Zákaz Dětem s názvem ZD AGENCY

leden 2000 - Poslední oficiální koncert Zákazu Dětem v nymburském Kulturním domě

Některé texty písní skupiny Zákaz Dětem:

OHEŇ (1997)

Co se děje? Je to hrůza.

Pane bože. Pozor blíží se sem oheň!

Plameny stoupají do výšky.

Plameny stoupají až k nebesům.

Bacha na ně.

Je to zkáza.

Pozor blíží se sem!

Oheň

Blíží, blíží se sem oheň.

blíží, blíží se sem.

Domy hoří, lidi také,

stromy hoří, lidi také,

sem sám.

Všude kouř, samej dým,

mrtvý těla,

mrtvý těla tady vládnou.

Domy hoří, lidi také,

muži hoří, ženy také,

sem sám.

ŽLUTEJ BAGR (1997)

RF: Chtěl jsem koupit,

chtěl jsem koupit,

žlutej bagr sám.

Víš, chtěl jsem koupit,

něco pro tvůj stín,

řek jsem, za tvou lásku,

žlutej bagr ti chci dát.

RF

Víš pane bože,

dej mi dvaceťák.

Víš chci jen málo,

žlutou lžíci pro mladou,

proč bych hledal kolem,

když tě mám furt nad hlavou.

RF

TIBA (1997)

Říkám ne....

Jó já vím, že sem to já

Jó já vím, že sem to já

Jó já vím, že sem to já

Jó já vím, že sem to já

Vím, nevím co udělám,

vím, nevím bordel dělám

vím, nevím bordel dělám

Podej židli, zatop v kamnech,

zasraný závěsy,

hoď je do potoka,

hned vedle rádia,

který je zničený na padrť,

ty vole, rozkopej to zábradlí,

sundej ty vobrazy jó

Bubeník se blíží, demoluje nábytek

Bubeník se blíží, demoluje nábytek

Jó já vím, že sem to já,

Tiba je odsouzená

Podej židli, zatop v kamnech,

zasraný závěsy,

hoď je do potoka,

hned vedle rádia,

který je zničený na padrť,

ty vole, rozkopej to zábradlí,

sundej ty vobrazy jó

NYMBURSKÁ LůZA (1997)

Tam v středních Čechách,

něco tam je,

říká, že Nymburská lůza žije,

pane bože, děkuj za ně,

je to to nejlepší co v zemi je.

Víš oni tam jsou,

jen se smějou,

říkají byli jsme kamarádi,

teď už jsme víc, vždy bez hranic,

nechceme žíti tu s nenávistí.

Nymburk je slavný,

že má bratry,

kteří ho milují víc než Čechy,

milujou svět, aniž bys řek,

kdekdo by zaútočil na ně hned.

A všude je klid,

zase jen sníh,

Nymburská lůza razí si mír,

je jich deset, říkaj že svět,

ó pane starosto miluj je hned.

ČEKÁNÍ NA DĚTI ZVĚROKRUHU (1998)

Chodíme tu kolem země naděje,

snažíme se shodit pevný okovy,

nevěříme tomu, že se střetneme,

vyprávíme lidem nic se neděje.

RF: Čekání na děti zvěrokruhu,

čekání, děti jdou za svobodou,

čekání na děti zvěrokruhu,

čekání, děti jsou na obzoru.

Když vidí ty lidi, jak jsou ohavný,

mlčím, chodím dál, mě to zůstane,

chodíme, chodíme, chodíme po laně,

říkám si už ne, já chci být dítě.

RF

Chodíme tu kolem země naděje,

snažíme se prodat dětský úsměvy,

chodíme, chodíme, chodíme po laně,

říkám si už ne, je to jen dítě.

RF

POSLEDNÍ ZVUKY ČLOVĚKA PŘED TICHOU VÁLKOU (1998)

Strach otvírá sen,

víš zapomněl jsem,

stál opodál,

říkal, usínal

Déšť ztrácí kapky,

zvuk prolíná se,

smrt ztrácí kosu,

nezaváhej projistotu.

RF: Víš já usínám,

víš já usínám, zvuky tu jsou dál,

zvuky tu jsou, neodpovídaj.

Svět hledá záři,

hmat rozhoduje,

pláč připomíná,

vzdech mrtvé ovce.

Strach vládne světu,

déšť páchá zločin,

zvuk ten jen zůstal,

následuje sebedestrukce.

RF:

KRTEK A OPICE (1998)

Tváře v ohni mám, ruce studený,

v hlavě kolotoč, v uších zvonění,

oči zkalený, už nic nevnímám,

ležím na zemi, víčka zavírám.

Po hodině vstávám, nevím kde to jsem,

v hlavě exploze, myšlenky mě sráží na zem,

ruce se mi třesou, nevím co s tím,

a tak znovu do komatu rychle letím.

RF: Vstávám s explozí,

strach se navrátí,

ztrácím doufání,

v temno havraní.

Tma je šílená,

alkáč podpírá,

zůstávám jen sám,

v těch svých představách.

BRIDGE: Ó alkohol, ten mě zabíjí

dýchám divný splodiny, fuj,

ó tahle noc přináší jen nevinnost,

stárnou lidi, stárnu já, alkáč zůstává.

Vidím plno havranů,

zobáky maj dokořán,

když se zase probouzím,

v hlavě mám jak po boji.

H.C.FLY (1999)

Flying between trees and grass

It´s only for little flyes

so I don´t know what to do

maybe I try flying too

Flying is so interesting

I think it is best thing

you can see everything

never be on the same thing

Free as a fly...

You don´t understand what I said

you think that I´m going mad

Sitting on a pease of meat

thinking about pease of shit

So when you let me do my dream

you can have then everything

RF: I am fly-little fly

I wanna be big fly

when Iĺl eat some big shit

(smoke some good shit)

Iĺl be big green fly

Iam fly-little fly

I wanna be hard core fly

Rozhovor pro časopis SYNDROM se skupinou Zákaz Dětem konaný 17.12.1997 v Nymburce v hospodě na Žofíně. Otázky vymyslel a pokládal redaktor Martin "Voko" Janiš.

Rozhovor nebyl nikdy zveřejněn pro svou nízkou kulturně - ideologickou úroveň (pozn. autora)

1. Nedávno jste nahráli demo, jak ho hodnotíte ?

Kostra: Nevim, ale asi v pohodě, co lepšího bys po nás chtěl ?

Ventil: Byl to porod, těžkej,dlouhej a krvavej, ale docela to jde .

Pláča: Na to, že to vlastně jsou písničky ze živáku to jde. Si myslim

Kardan: Na naše možnosti dóst slušný.(optimista-red)

Pilous: Ještě jsem to pořádně neslyšel, ale to co jsem slyšel musím ohodnotit jako dóst slušný.

2. Demo se jmenuje Žlutej Bagr, proč ?

Ko: Já nevim, nikdo mi to nevysvětlil, ale vim, že jsme nejdřív vymysleli název a pak až to ostatní

V: Protože bagr

Pl: To je kvůli Ventilovi,von je totiž úplně ujetej na bagrech

Ka: Úlet né ?

Pi: Protoč

3. Hráli jste 4 , co vás přimělo vzít Kostru ?

Ko: No comment

V: Všechno !!

Pl: Kostra byl nejdřív producent,ale pak se to ňák zvrhlo.

Ka: Ani nevim, ale potřebovali jsme pořádnýho magora v kapele.

Pi: Já myslim, že Kostra je takovej tahoun, umí za to vzít a to byl asi ten důvod

4. S pravdou ven, kdo nejvíc chlastá, kolik a co ?

Ko: Já myslim,že všichni,všechno a hodně (smích - red)

V: Fšichni, hodně, fšechno

Pl: Nó, já si myslim, že největší prase je Kardan, ale jinak dokážem zakalit pořádně všichni, viz. TIBA

Ka: Každej je mistrem ve svý váhový kategorii

Pi: No právě že Kostra

5. Jakej konzik u nás byl podle vás hustej ?

Ko: Křest dema v kavárně ( moc si toho nepamatuji - KOS)

V: U Zelenýho stromu v Lysý

Pl: Hustej byl "Rachot až za plot" loni v Kameňáku, to jsem ani nevěděl kolik má kajtra strun

Ka: V Kameňáku flaška gina,to byla pohoda, všichni na sračky.

Pi: Určitě jeden z koncertů ZD, to bejvá vždycky pořádně hustý.

6. Máte zvláštní přezdívky: Ventil, Kostra,Kardan. Kdo to vymyslel ?

Ko: To mám od prváku od spolužáků ( prej propadlej hrudník)

V: Za to může Spíla

Pl: Tak mi říkaj všichni snad už od mateřský školky

Ka: Ani nevim, asi příroda - svině

Pi: Jestli Pláčovi někdo říká Ventil, Kostra nebo Kardan, to nevim, ale ... a vůbec

7. Vzkažte něco lidem !

Ko: Buďte v pohodě, chlastejte, hulte, poslouchejte a hlavně nezapomeňte že ve středu a v sobotu je zástrčkovej den

V: hmmmmmm...............

Pl: Kupte si medvídka mývala a ubalte si pořádný brko

Ka: A co? Ať si 5 krát týdně honěj tyče a poslouchaj ZD

Pi: Chcípněte !!!!!...... a nebo ne ?

8. Obligátně, co SK8 & SNB ?

Ko: Je to nářez

V: Já radši In-Line, ale jinak hustá pohoda

Pl: V létě jsem chodil za staďák, byl to nářez. Nymburský skateři jsou v pohodě. Nesnáším ty kinderskatery. Jestli tím SNB myslíte Sbor Národní Bezpečnosti, tak to byla v minulosti taková nepopulární organizace.

Ka: Jó Voko je dobrej a taky SK8 z Nymburka

Pi: Co je to obligátně ?

9. Na MTV se objeví Váš klip pokuď někdo vojede produkčního, kdo to bude ?

Ko: Kardan nebo Kraken, protože mají styky

V: Kostra , má státnici z angličtiny

Pl: Asi Kardan, on má s těma lidma z hudební branže už zkušenosti, viď Bacile…

Ka: Styky mám ale ne pohlavní ( možná s Krakenem), ale na MTV jsou dobrý roštěnky.

Pi: Já ?!

10. Jste známí svojí show, hodláte v tom pokračovat?

Ko: Rozhodně, budem to spojovat s divadlem.

V: GRCH

Pl: No jistě

Ka: Až bude víc času,tak tam hodíme i divadlo a tak ( uvidíme)

Pi: Jasněěěěěěěěěěěě

11. Roštěnky a vy , jak to jde ?

Ko: Teď v pohodě

V: ;-))))

Pl: Já jsem nesmělý, plachý člověk a u mě vítězí spíš pivo, z něj kapavku nechytnu

Ka: Čekám na fanynky,"třeba" se nějaký "svini" budu líbit ( už se stalo - pozn. red)

Pi: Já tomu nerozumim

12. Jakou music posloucháte v soukromí ?

Ko: Všechno od Sepultury přes elektro až po haus a etniku , kromě disco

V: Od Beatles přes instrumentál až k electro-core, acid jazz atd.... (kromě disco )

Pl: Mám hodně široký záběr od Armstronga, Jamese Browna přes Mirandu sex garden a Noir Desir až po Pro-pain

Ka: Všechnu pohodu kromě hausu a techna, jinak Doors, Offspring a tak

Pi: Jedině dobrou !!!!

13. Zařaďte se do škatulky !

Ko: To nejde

V: Slap punk harmony holocaust

Pl: One, two, three, four, echo debil akord band

Ka: Bordel , chaos, ZD

Pi: ...... a jak je ten váš ptáček asi velký ?

14. Hele, jak je to s tím mrtvým dítětem ?

Ko: To ví jenom Kardan, asi je to pedofilní nekrofil

V: Je zakopaný v lese

Pl: Asi před rokem mi umřela dvouletá sestřenka, tak jsme ji s Ventilem zakopali v lese

Ka: Malý děti hrozně smrděj, proto děti, jinak je to taková show

Pi: Jsou to všechno Kardanovy nemanželský děti. R.I.P.

15. Náhodou Vás neserem có ?

Ko: Ani né, ale ty (Holis) mě pěkně sereš svejma prudama, hajzle jeden vyhulenej (smích - red)

V: Asi né

Pl: Neser text

Ka: Ne fakt,jste v pohodě, jste boží a skvělej nápad, pokračujte vy volové

Pi: Určitě ano. Ale všechno,co jsem tady řek nesmí být použito proti mě, protože mě tady Pláča před chvíli zhulil.

Hahahahaha

(23. 2. 2003, 16:45)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 11579 párů očí.

Související články

Diskuse k článku

Detail
anonymní uživatel, 17 . 4 . 2004, 3:20
Čau, opravte si chybu v seznamu kapel, se kterými jste vystupovali. kapela Flátus nebyla ze Sadské, ale z Kolína. Více najdete na http://flatus.music.sweb.cz/.
José

anonymní uživatel, 19 . 10 . 2003, 2:35
S tema fotkama...je to myslim dobrej napad. Domluvim se s Klokanem a zkusime s tim neco udelat. Mimochodem, tohle "dilko! melo puvodne vyjit knizne, lez tento bohuliby zamer nenalezl u vydavatelu odezvy...
Placa

anonymní uživatel, 20 . 8 . 2003, 10:59
Dobrý. Rád jsem si to přečetl. Hodně jsem si toho díky článkům znovu připoměl a některé věci jsem se konečně dozvěděl :-) Podle mě to není utápění ve vzpomínkách, ale senzační odhalení po letech toho, jak to ve skutečnosti všechno bylo :-) Líbilo by se mi, kdyby svou historii popsalo více dnes již nehrajících kapel. Kořen

nazgull, 16 . 6 . 2003, 9:50
pane Placzkowski neutápíte se trochu ve vzpomínkách??.....

anonymní uživatel, 5 . 6 . 2003, 2:13
Procpak jste k tomu nepridali nejakou fotecku, mam dojem, ze jsem tuhle skupinu nekde videla/slysela, ale nejsem si uplne jista, chtelo by to neco i pro oko...
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek