WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima

Kus pravdy o městu pohádek

Ignoruje občan politiku? Veřejné mínění. Politická kultura města. Známé osobnosti. Informovanost občanů. Politika politiků.
Petr Kardan Pištěk

Vážení čtenáři, tímto bych Vás rád seznámil s mým nápadem, který by vás měl seznámit s osobnostmi města. Lidmi, kteří dělají politiku, vyhlašují výběrová řízení či rozhodují o tom pravém - vítězi.Zkrátka lidé, kteří tak či onak náš život ovlivňují, ať formou ceny odvozu odpadků tak třebas kulturou-životabudičem všedního dne. Svoji práci jsem rozvrhnul do 4 letého volebního období.Velmi rád bych se tedy sešel dvakrát s 21 zastupiteli města a rozebral s nimi, proč rozhodují v těch a těch otázkách tak jak rozhodují, neopomenu ani jejich vnitřní stránky a životní postoje.Zkrátka v průběhu 4 let se dozvíte, zda jste v roce 2002 volili správné lidi či zkažené jedince. Dále mým otázkám budou podléhat známé osobnosti,ředitelé firem atd.


Pevně věřím, že za 4 roky stihnu i nějakou tu šedou eminenci. Zkrátka páky má město jistě i tam,kde je mít nemá a já se vám pokusím přiblížit i ony páky.

Pro měsíc leden jsem si vybral osobnost městského architekta Josefa Matyáše. Osobnost která víceméně symbolizuje podobu veřejných architektonických dovedností ať už formou benátských lávek či barvou tyrkysu.

Tímto Vás vážení občané žádám,máte-li otázku,kterou byste rádi položili panu architektovi Matyášovi, zašlete mi ji prosím na můj e-mail : zdagency@centrum.cz ,nebo mobil : 728 253 938 nejdéle však do neděle 26.1.2003. Rozhovor se uskuteční v pondělí 27.1.2003.Zajímá-li Vás tato osobnost pak pište, pište, pište

S pozdravem Petr Kardan Pištěk

PS: Zajímá-li Vás, kde hledat zodpovědnost na ose: MěÚ-městský architekt-technické služby?

Již brzy na těchto stránkách

(Nymburk, 21. 1. 2003, 17:05, přidal uživatel xventil)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 7021 párů očí.

Související články

Diskuse k článku

Dostaneme ho?
klokanek, 24 . 1 . 2003, 2:48
A Kradaneeeee.....? Dáš nám to pak přečíst?
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek