WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima

Druhý ročník filmového festivalu je vyhlášenFilmový festival Vystřelená bába vstupuje do druhého ročníku. Do soutěžní sekce můžete zaslat svůj snímek nejpozději do 1. října 2012.


Festival proběhne ve dnech 19. - 20. října 2012 v kině Sokol v Nymburce. Filmoví tvůrci mohou své snímky zaslat do 1. října 2012, předpokladem je však splnění nenáročných propozic. Soutěžní sekce se zaměřuje zejména na amatérské a nezávislé tvůrce. Do nesoutěžní sekce festivalu se přijímají i filmy nesplňující propozice festivalu. Kromě filmových projekcí se letos připravuje i doprovodný kulturní program, který prozatím organizátoři drží v tajnosti.

Cenou pro vítězné filmy je limitovaná série linorytů s nějakou bábou a třebas propagační předměty města Nymburk. V loňském roce získal hlavní cenu festivalu (včetně linorytu) film Ivanovo Lhůta od Miloše Kameníka.

Festival si zakládá na naprosté otevřenosti filmových žánrů a rovněž nelimituje délku soutěžních snímků. Záznam z jednání poroty z loňského ročníku byl zveřejněn a tento dobrý zvyk bude zopakován i letos.

Bližší informace naleznete na oficiálních stránkách soutěže
.(12. 7. 2012, 0:00)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 4160 párů očí.

Diskuse k článku
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek