WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima

Chcete diskusní klub? A jak byste si ho představovali?Před několika lety běžel v nymburské pedagogicko psychologické poradně pravidelný čtvrteční diskusní klub. Scházel se tam výkvět (?!) mladých lidí z Nymburka a okolí, co se nebáli projevit svý názory.

V té době ho vedli Káťa Řehounková a Víťa Piorecký ze Sadské, později známý většině populace z obrazovek jako mluvčí Iniciativy proti ekonomické globalizaci během zasedání MMF a SB. Některý sezení byly vážně úžasný, taky proto, ře to nebylo jenom suchý povídání, ale hrály se hříčky etc... Jedný z debat se zúčastnil korunní princ ČSSD Stanislav Gross, sundal si botky a sednul si k nám na zem.


Protože se tady teď nic podobnýho neděje a lidi do diskusí mají chuť, ptáme se: máte chuť taky? A o čem by to mělo bejt? A jak často, kdy a jakou formou? Jaký by to mělo bejt, aby vás tam bavilo přijít?

Názory můžete datlit do debaty k tomuto článku a nebo psát do mejlu: kangaroo@eldar.cz.

(Nymburk, 22. 8. 2002, 10:31)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 7121 párů očí.

Diskuse k článku

Klub bude
klokanek, 3 . 10 . 2002, 1:27
Diskusní klub nakonec povede Petr Procházka (Prochor) a Radna Štěpánková. Prvním tématem nejspíš bude život po životě, kpřevtělování, karma a reinkarnace.
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek