WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
muzika - tepe to a buší

Tři piči nejsou pankáči, Pravák Upu nejsou pravičáci, Nový hrábě dávno nejsou nový, tak o co jde?Demagogie některých lidí opravdu nezná mezí a posun v téhle oblasti ("problematické" názvy skupin a předsudky) za posledních deset let prostě nulový. V roce 1999 nám to samý dva dny před konáním akce (Fesťáku Zakažte dětem mošt) udělali zapšklí zahrádkáři. Úsměvným důvodem tehdy byl nález použitého kondomu v šuplíku na Moštárně po jedné Nezávislé diskotéce v roce 1994. Fesťák se tak musel přesunout na poslední chvíli do cukrovaru.


Ale zpět k akci. Proboha viděl vůbec někdo (majitel nebo provozák inkriminované putyky) ty lidi co Na Tarase měli v pátek hrát? Pokud Víťa Karásek a jeho "Kohorta mongoloidů" postpubertální hipíci typu Lukáše Trejbala a Pepy Podoláka, nebo jejich fanoušci rozmlátí jedinou židli, tak se dám k radikálním vegetariánům a vyhodím do vzduchu Řehákovo řeznictví v pátek dopoledne ve chvíli kdy přivezou mé oblíbené jitrnice. Co je to za blbost?

A jestli jde jen o jméno Třech pič? A všimli jste si, že na TV Nova existuje pořad s vysokou sledovaností v hlavním vysílacím čase, který se jmenuje Dementi? Jmenuje se Dementi, dělají ho dementi, sledují ho dementi. Tři piči nejsou piči, nýbrž….- extravagantní umělci jejichž cédéčkem straším u nás v baráku v nedělních dopolednech děti sousedů, které dělají při bedmintonu takový bordel, že předčí decibely ze svých nevinných hrdélek i nejstrašnější píseň Pič. A srovnávat pohrobka Oliverovy dálky Práva pupku se svou poetikou říkající mi asi tolik jako orchestr Karla Vlacha, nebo Nový hrábě, které jsem poprvé zaregistroval již někdy v roce 94´ s „mladými výtržníky“ pořádajícími své akce U Huličků, je opravdu silné kafe. Jo, mimochodem, pane majiteli a pane provozní Tarasy – zajděte se někdy k těm Huličkům podívat – vystupuje tam často skupina s taky zavádějícím názvem MIZANTROP. Nebo jste tam již byli? Jejich skladba s názvem Policejní terror vás zjevně inspirovala.

Kdybychom byli v Sorry, dostali by jste ode mě Kyselou prdel. Kdybychom byli v Reflexu, dal bych vám Never more. Ale jelikož jsme na Nymburk.netu, tak jenom finsky podotýkám – Haistta vittu!

PS: Moje modrobílé svědomí mi nedá neopravit chybičku ve Wethešově článku – Tři piči = finsky „Kolme vittua“

(Nymburk, 27. 6. 2005, 0:00)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 8338 párů očí.

Související články

Diskuse k článku

nazgull, 30 . 6 . 2005, 2:29
Jenom chci uvést na provou míru to že dementi sou dementy(i), není to na nově, ale na primě a lidi jako Čtvrtníček, Holubová, Mareš... za dementy nepovažuju (asi sem sám dement, ale stim už sem se naučil žít). To jen tak pro upřesněnou. Jinak k tématu asi ani nemám co dodat. Kdo chce kam, pomožme mu tam....

Ritchi, 29 . 6 . 2005, 1:59
Copak o to, že pankáči a bigbíťáci provádí loupeže v kurnících a vozí si hodnotné suvenýry z Holandska. Oni i čundráci kradou králíky, spí v lese ve flekatejch prostěradlech a na nádražích hrajou "Blůsgrás" na ty svoje bendža. Těm bych to taky zarazil!:o) Co se Besídky týká, musím uvést na pravou míru drobný omyl. Pořadatelé to měli docela vychytaný. Kromě razítka coby vrácenky ještě frkali mlaďasům a "Lolitkám" (nevím, zda byly všechny Radimovy- to bych mu v mnoha případech nezáviděl:o) ) na pazoury lihofixou křížky, aby hned bylo jasný, že se jim na baru smí dostat maximálně sodovky, a to ještě s málo bublinkama. Jenomže- každej z nás byl jednou mladej, a víme spousty fíglů, jak se s tím dá správně vy....t, když je žízeň na kus alkáče:o) Ale na druhou stranu- to Waterloo, který si aspoň někteří z nich zažili- to byl pohled pro bohy! Ještě že v sobotu aspoň trochu sprchlo a letní přívaláček spláchl ty jejich street pizzy:o))
Možná je taky na místě omluvit se těm "hodnejm pankáčům" za ústrky, kterých se jim dostalo (a bohužel bude dostávat) od pořadatelů. Je totiž průšvih, když stopadesát diskofilů vrátíš od vchodu zpátky s tím, že se ven kelímky prostě vynášet nesmějí a potom jednomu "pankáčovi" ty kelímkáče vynést dovolíš.... Podaří- li se to někomu z "postižených" pochopit, budu moc rád. Nepodaří-li, co se dá dělat, prostě se budu muset smířit se statutem toho blbce, kterýmu vaděj pankáči.... (Ale nevaděj, fakt:o) )

anonymní uživatel, 27 . 6 . 2005, 2:07
Pankáči a Bigbíťáci kradou slepice a vozí k nám z ciziny drogy! Navíc taky chlastaj a hodně kouřej a mluvěj sprostě. Proto jim musíme ty jejich sleziny zatrhnout. Ať se začnou oblíkat slušně a nikdo jim ve sdružování bránit nebude! A můžou se klidně i regulérně zpít. Když jsem procházel v pátek večer kolem "Janoucha", musel jsem se v duchu tlemit. Tolik nalitejch patnáctek jsem ještě pohromadě neviděl. To asi pořadatelům Besídky trošku uteklo, nebo že by to všechno byly Radimovy Lolitky, mající na baru protekci? Ale byly slušně oblečený a neměly kohouty ani dredy, a uměly tancovat na Včelku Máju a Céčka, takže je vlastně všechno v poho, ne?
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek