WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Tři piči nejsou pankáči, Pravák Upu nejsou pravičáci, Nový hrábě dávno nejsou nový, tak o co jde?"


nazgull, 30 . 6 . 2005, 2:29
Jenom chci uvést na provou míru to že dementi sou dementy(i), není to na nově, ale na primě a lidi jako Čtvrtníček, Holubová, Mareš... za dementy nepovažuju (asi sem sám dement, ale stim už sem se naučil žít). To jen tak pro upřesněnou. Jinak k tématu asi ani nemám co dodat. Kdo chce kam, pomožme mu tam....

Ritchi, 29 . 6 . 2005, 1:59
Copak o to, že pankáči a bigbíťáci provádí loupeže v kurnících a vozí si hodnotné suvenýry z Holandska. Oni i čundráci kradou králíky, spí v lese ve flekatejch prostěradlech a na nádražích hrajou "Blůsgrás" na ty svoje bendža. Těm bych to taky zarazil!:o) Co se Besídky týká, musím uvést na pravou míru drobný omyl. Pořadatelé to měli docela vychytaný. Kromě razítka coby vrácenky ještě frkali mlaďasům a "Lolitkám" (nevím, zda byly všechny Radimovy- to bych mu v mnoha případech nezáviděl:o) ) na pazoury lihofixou křížky, aby hned bylo jasný, že se jim na baru smí dostat maximálně sodovky, a to ještě s málo bublinkama. Jenomže- každej z nás byl jednou mladej, a víme spousty fíglů, jak se s tím dá správně vy....t, když je žízeň na kus alkáče:o) Ale na druhou stranu- to Waterloo, který si aspoň někteří z nich zažili- to byl pohled pro bohy! Ještě že v sobotu aspoň trochu sprchlo a letní přívaláček spláchl ty jejich street pizzy:o))
Možná je taky na místě omluvit se těm "hodnejm pankáčům" za ústrky, kterých se jim dostalo (a bohužel bude dostávat) od pořadatelů. Je totiž průšvih, když stopadesát diskofilů vrátíš od vchodu zpátky s tím, že se ven kelímky prostě vynášet nesmějí a potom jednomu "pankáčovi" ty kelímkáče vynést dovolíš.... Podaří- li se to někomu z "postižených" pochopit, budu moc rád. Nepodaří-li, co se dá dělat, prostě se budu muset smířit se statutem toho blbce, kterýmu vaděj pankáči.... (Ale nevaděj, fakt:o) )

anonymní uživatel, 27 . 6 . 2005, 2:07
Pankáči a Bigbíťáci kradou slepice a vozí k nám z ciziny drogy! Navíc taky chlastaj a hodně kouřej a mluvěj sprostě. Proto jim musíme ty jejich sleziny zatrhnout. Ať se začnou oblíkat slušně a nikdo jim ve sdružování bránit nebude! A můžou se klidně i regulérně zpít. Když jsem procházel v pátek večer kolem "Janoucha", musel jsem se v duchu tlemit. Tolik nalitejch patnáctek jsem ještě pohromadě neviděl. To asi pořadatelům Besídky trošku uteklo, nebo že by to všechno byly Radimovy Lolitky, mající na baru protekci? Ale byly slušně oblečený a neměly kohouty ani dredy, a uměly tancovat na Včelku Máju a Céčka, takže je vlastně všechno v poho, ne?
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek