WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
muzika - tepe to a buší

Rock Nymburk a jeho finalisti8. března 2005, NBK: Včera odborná porota vybrala šest účastníků dalšího ročníku vyhledávací soutěže začínajících rockových kapel.


Soutěže se zúčastnilo celkem 54 kapel, což není oproti minulým ročníkům až tak vysoké číslo. I tak zůstává Rock Nymburk význačnou přehlídkou rockových kapel působících v celé ČR. Současně s letošním ročníkem byly zprovozněny internetové stránky sídlící na adrese www.rocknymburk.wz.cz. Rockové klání proběhne v sobotu 19. 3. 2005 v kulturním domě v Nymburce a hostem večera bude kapela COCOTTE MINUT. Vítězná kapela získává víkendové nahrávání ve studiu Propast Petra Jandy a vystupování na B scéně letního trutnovském festivalu.


Účastníci finále:

CHOCOLATE JESUS

MIREK BROUM BAND

PROJEKT PARABELUM

FOUSY MOUDŽOU RAJZIN

BANÁNOVÝ RYBIČKY

BLACK PEARL


náhradníci:

Jumboshitrio

S´N´C


Semifinálová čtyřiadvacítka:

Sad, Mirek Broum band, Banánový rybičky, Jumboshitrio, Fousy moudžou rajzin, Black pearl, Hazydecay, Projekt parabelum, Lucky punch, Like fool, Nob, Despise, Nahoře pes, Wave, Cruel, Universal android, Dřevěná včela, Džahanna, Chocolate jesus, S´N´C, D.A.D., Tuborg, Rimortis, Mortifilia


Složení poroty: Petr Korál, Bohouš Němec, Roman Jireš, Lukáš Trejbal, Ondřej Urbanec, Radim Keith, Jiří Vetešník

(8. 3. 2005, 0:00)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 6028 párů očí.

Související články

Diskuse k článku

anonymní uživatel, 19 . 3 . 2005, 10:58
Ahoj
Fin.program - nuda

výběr
anonymní uživatel, 17 . 3 . 2005, 3:27
Nechci moc kritizovat, ale na tydle kapely bych nešel ani do Umyslovic...holt asi nic lepsi nepřišlo....tak se na rock nbk potkáme asi jindy.

anonymní uživatel, 13 . 3 . 2005, 4:17
Musím opravdu říci,že se neskutečně těším.Rock Nymburk navštěvuji již několik let a nikdy mě nezklamal.Mosím ale přiznat,že mě letos trochu mrzí vystupování
skupiny cocotte minute místo kapely bad,tímto je porušena tradice.Nevadí,věřím tomu,že nejlepší co uslyším nebude:měl bych tě sejmout,ale nějaká hezčí písnička.Co dodat?Jedině snad čus bus na rock nymburk.


Odkazy:© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek