WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima

ROCK NYMBURK vstupuje do dalšího ročníkuJiž osmý ročník soutěže rockových kapel proběhne 19. března 2005. Soutěž pořádá Městské kulturní středisko v Nymburce.


Jelikož se jedná o celorepublikovou soutěž, mohou se přihlásit kapely od Aše po Pavlišov. Jedinou podmínkou je, aby soutěžící měli za sebou maximálně jednu oficiální nahrávku. Vyplatí se námaha s posíláním demáčů až někam do Nymburka? Určitě, vítěz rockové přehlídky získá pozvání na jeden z prestižních letních festivalů, v minulých letech to byl Rock For People v Českém Brodě a jako bonus získá, což je novinka letošního ročníku, víkend v nahrávacím studiu. Finálového večera se zúčastní 6 až 7 kapel, které vybere odborná porota ve složení: Petr Korál (předseda poroty, nezávislý novinář), Bohouš Němec (šéfredaktor časopisu Rockshock), Ondřej Urbanec (zástupce regionálního tisku), Lukáš Trejbal (odborník na nezávislou rockovou scénu), Radim Keith (za MěKS Nymburk), Jiří Vetešník (za nymburské muzikanty) a ještě jeden, prozatím utajený porotce. Kdo to je? Nebojte Nymburk.net to co nejdříve vyšťourá. Slavnostní večer bude moderovat ostřílený profík Vojta Kladívko a na závěr přehlídky zahraje loňský vítěz skupina BAD. Nezbývá než popřát novému ročníku mnoho talentů a zájem široké veřejnosti.

Amatérské rockové kapely mají až do 18. února 2005 možnost zaslat přihlášku společně s demonahrávkou na adresu: MěKS Nymburk, Tyršova 3, 288 02 Nymburk, tel. 325 513 785.

(4. 2. 2005, 0:00)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 5576 párů očí.

Související články

Diskuse k článku

rock nymburk
anonymní uživatel, 16 . 3 . 2005, 12:21
Radim>>> Prohlížím to tu.. a opravdu. I já (za mě a MěKS) se kapele BAD hluboce omlouvám. Jak Jirka již říkal, musely nastat nutné změny, které Rock Nymburk obohatí jak kvůli divákům, tak i pro kapely. Takže ještě jednou OMLOUVÁM SE a přijeďte se podívat.

anonymní uživatel, 23 . 2 . 2005, 8:57
A skupiny se to dovědí dříve nebo též až za 14 dní?
Johny

odpovědi
Wethes, 22 . 2 . 2005, 12:26
Pavelík B.V. : 18. února skončila uzávěrka a nastává pečlivá práce pánů porotců, musí vybrat z padesátky přihlášených kapel ty nejlepší. Výsledek jejich činnosti bude představen za čtrnáct dní na nymburk.netu a v deníku Nymbursko.
Alena (BAD): I mě samotnému je to líto, že kapela BAD nevystoupí. Obsazení hvězdné kapely slibuje zvýšení atraktivity i váhy celé soutěže, což Rock Nymburk potřebuje jako sůl a hlavně si to i zaslouží! BAD tuto změnu bohužel odnesli, ale doufám, že na nymburskou rockovou přehlídku nezanevřou.
A dodatek k rádiu: účast v pořadu byla podmíněna dramaturgickou vhodností vítězné kapely a jelikož se jedná o magazín zaměřený převážně metalovou hudební scénu, nebyli BADi zrovna ideální adepti.

anonymní uživatel, 21 . 2 . 2005, 9:13
Zdary! Kdy se dozvíme skupiny, které postoupily do soutěže? Díky,
Pavelík B.V.

anonymní uživatel, 19 . 2 . 2005, 2:50
Nechápu,proč se mění pravidla,proč nás nikdo neoslovil,proč jsme tedy získali loňské prvenství.Slíbené rádio se také neuskutečnilo.Za Bad Alena.

hi hi
anonymní uživatel, 12 . 2 . 2005, 11:11
a letos to bude ... www.mastersofrock.cz :o)))))))

přihláška
Wethes, 10 . 2 . 2005, 6:56
k přihlášce na Rock Nymburk 2005: žádný speciální formulář není, stačí napsat dopis (např. tímto se přihlašujeme na soutěžní klání...), ve kterém budou uvedeny údaje o kapele - název, kontaktní adresa, telefonické spojení, popřípadě nějakej pokec o Vaší hudební dráze a pak už to jen spolu s demáčem pošli na uvedenou adresu.
ke skupině BAD: jedná se o omyl z mé strany, BAD hrát nebudou a místo nich zahraje již zmiňovaná známá kapela. Název zatím nesmím prozradit, je to překvápko.
Zatím ahoj a neváhejte se na mě obrátit s dalšími dotazy!

sin-dick-8
anonymní uživatel, 8 . 2 . 2005, 4:56
Kde najdu přihlášku o které se píše v textu?dik Cenda

anonymní uživatel, 8 . 2 . 2005, 11:59
Ahoj Jiří,
BAD nebudou, ale nahradí je nějaká známá kapela - též změna v dosavadní historii soutěže.
Měj se, Lukáš
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek