WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima

Další WWW stránky o Nymburce


GrayLite

Líbí se vám stránky našeho města ??? Víte, kde stránky o Nymburce vůbec najít ??? Myslíte si, že by si naše město mělo mít lepší prezentaci na poli internetu ?!


Internet je v této době velkým fenoménem v oblasti obchodu i cestovního ruchu, a proto bychom jeho důležitost neměli podceňovat. Jelikož mi úroveň stránek zabývajících se městem Nymburk a okolí nepřipadá vůbec dostačující, rozhodl jsem se vytvořit stránky na svou vlastní zodpovědnost.

Nevím jestli bych měl ve svém projektu pokračovat, a tak se chci zeptat právě občanů Nymburka a blízkého okolí zda by byli s novými stránkami více spokojeni, než-li s těmi co na internetu naleznete nyní !!!

Stránky jsou prozatím umístěny na http://nymburk.graylite.net - PROZATÍM !!! Doména bude zakoupena po začátku nového školního roku !!!

Prosím vás spoluobčany o názory na stránky o Nymburce !!!

Díky Graylite

(Nymburk a okolí, 28. 5. 2003, 8:51, přidal uživatel GrayLite)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 5922 párů očí.

Diskuse k článku

anonymní uživatel, 5 . 10 . 2003, 9:32
LIDI!! TEN VAS CELEJ NYMBURK STOJI Z A VELIKY..HO.. VAZNE!!

Velikost písma !!!
GrayLite, 1 . 7 . 2003, 4:23
Typ písa je nastaven tak, aby se měnil pokud nastavíš velikost písma větší, největší apod. !!!! Pokud máš nastavenou velikost na nejmenší, změň si jej !!!

plk-52, 17 . 6 . 2003, 7:32
nevim proč ale typ písma kterým je stránka psána se mě budˇ bojí nebo je tak neuvěřitelně malé že mi splývá v jedinou čáru

anonymní uživatel, 17 . 6 . 2003, 6:00
Ja si myslim, ze v prvni rade by mesto melo mit lepsi prezentaci na "poli", kde bylo postaveno. Ale pole internetu je nepochybne take dulezite a snahu pro to neco delat jednoznacne ocenuji. Ty stranky ovsem zatim moc ocenit nemuzu. Prijdou mi dost neatraktivni a fotogalerie diletanskych zaberu navic obsahuje radu snimku toho, cim se Nymburk podle meho nazoru zrovna chlubit nemuze (napr. hned prvni dva obrazky architektonicky pochybne jizni fronty namesti). Takze odpoved na otazku: Pokracovat, ale jinak. Mozna radeji zacit znova. Treba vyuzit te nabidky a angazovat se tady. Proc ne?

no zatim nic moc...
klokanek, 16 . 6 . 2003, 3:15
no zatim ses, graylite moc nevytahnul... ostatne my taky ne ;) nechces se pridat k nam a delat u nas nejakou stranecku?
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek