WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima
postřeh

Představení Manon LescautChtěla bych se touto cestou připojit ke gratulaci, protože takové představení jako byla Manon Lescaut jsem již dlouho na prknech Hálkova divadla neviděla.


Znám styl režie Evy Hrubé a neuměla jsem si představit, jak dopadne Manon v neklasickém pojetí. Ale jsem milovník nových a netradičních zpracování a o to v tomto představení šlo. Pojmout známou a stokrát zpracovanou klasiku a vtělit jí novou tvář, ale s citem a vkusem. To přesně se celému souboru podařilo a podle mého názoru na 100%. Všechno bylo propojeno se vším, nikde nic nevyčnívalo, nepřekáželo, nepřebývalo ani nescházelo. Navíc má divák spoustu prostoru pro namáhání svých mozkových závitů a pro použití fantazie.

Musím se přiznat, že od pláče mě na konci představení odradilo jen to, že jsem si opakovala:“Jsi nalíčená!“ Opravdu jsem nečekala, že představitelka Manon dokáže tak sugestivně divákovi předvést odchod z tohoto světa.

Podle mého názoru by měl být Nymburk hrdý na to, že se v tomto městě hrálo takovéto hodnotné a nádherné představení. Za sebe jsem ráda, že alespoň pár mladých lidí netrávilo svůj volný čas poflakováním, konzumováním čehokoli omamného, a že lidé odcházeli domů a měli o čem přemýšlet, protože toto představení v nich na dlouhou dobu zanechalo spoustu dojmů a pocitů. Za to patří dík celému ansamblu.

Janča

(17. 5. 2006, 0:00)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 4318 párů očí.

Diskuse k článku

poděkování
anonymní uživatel, 20 . 5 . 2006, 6:33
Byla jsem pozvána na toto představení s tím,že uvidím divadelní představení,jaké jsem prý ještě nikdy neviděla.Strašně jsem byla zvědavá a nemohla se dočkat.Musím přiznat,že jsem ani netušila,jaký úžasný zážitek a hluboký dojem mě čeká.Gratuluji paní Hrubé,protože to co dokázala je opravdu to,co se jen tak někomu nepovede. Je zbytečné hovořit dál,protože ten kdo neviděl toto představení,NEPOCHOPÍ.
To co je důležité,není očima viditelné,ale já to při tomto představení cítila a za to moc a moc děkuji celému souboru,dotkli jste se mého nitra a to se opravdu jen tak někomu nepovede. Díky :-) Helena Jindrová

anonymní uživatel, 18 . 5 . 2006, 8:48
Ještě, že se nemusím líčit, někdy mě to bere i u estrády nebo televizní soutěže:)
A teď jdu zkonzumovat cokoliv omamného, co mi přijde pod ruku.
V pondělí se těším,
Lookas
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek