WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Co kazí dobrou pověst divadla?"


Tak to je hodně staré
anonymní uživatel, 23 . 5 . 2011, 3:03
Ave Aburh..... nevím, proč nikdo nereaguje... už je rok 2O11, a v kavárně Petra Čecha v divadle Hálkově je vše , jak má být, pohoda, atmosféra, klid a hlavně skvělá obsluha...takže bychom měli poděkovat.... co vy na to návštěvníci našeho jediného divadlA ve městě ??? Prostě , dnes už nestojíte frontu, ale s úsměvem, můžete při dobrém vínku zažívat zážitky z prken divadelních... nuž díky pane PETŘE!!!!

A jejeje....
anonymní uživatel, 31 . 3 . 2008, 11:19
Mno ono záleží na tom, kdy si lístek přijdete koupit-přece jen tam ta pokladní nebude od rána do večera-a když už se trefíte do otevíracích hodin a náhodou v ,,kukani" nikdo nesedí (může být na WC, v kanceláři u ředitele, ohřívat si v kuchyňce jídlo-pokud vím, nemá divadlo žádnou polední pauzu, kdy by bylo zavřeno, a proto-pokud nechce pokladní zemřít hlady-musí se jít také najíst atd.), je na pultíku před okýnkem zvonek a nápis ,,jak kráva": Prosím, zvoňte! Pak už je to jen o gramotnosti...
A víno... teď se tam konečně dá pít, dokonce i s vynikajícím štrůdlem k tomu. Taky názor.
P.

no to snad ne?!
anonymní uživatel, 30 . 3 . 2008, 6:59
Nymburské divadlo, včetně baru, navštěvuji již několik let. Ale za celou dobu mé návštěvnosti jsem si na nic nemohla stěžovat. Také patřím k milovnici vín a musím s Vámi nesouhlasit. Víno, nalité od milé a příjemné obsluhy, vždy lahodilo mým ústům. Myslím si, že ani Vy ani já nejsme natolik zkušené vinařky, abychom mohly kvalitu vína posoudit. Co ale posoudit můžeme, je chuť. Ale dovoluji si tvrdit, že každý z nás má jiné chuťové pohárky, a tak je Váš názor pouze subjektivní. A co se týče sušenek, bonbónů či jiných dobrot, narozdíl od Vás, já jsem si všimla. Dokonce jsem dětem pamlsek i koupila.
Naopak, s čím jsem já nebyla spokojená... Přišla jsem si do pokladny nymburského divadla zakoupit lístek na představení, ale místo paní pokladní na mě koukala jsen prázdná kukaň.
Co z toho vyplývá? Co člověk, to jiný názor. A můj názor je te takový, že to, co ohrožuje pověst nymburského divadla, není bar...

Hurá!
Lucretia, 26 . 2 . 2008, 10:52
Vážená paní Fišerová,
děkuji Vám za reakci, jsem ráda, že jsem nebyla jediná, kdo měl výhrady, a také je fajn, že se již situace změnila. Ráda se o pozitivních ohlasech přesvědčím co nejdříve na vlastní kůži.

Reakce divadla
anonymní uživatel, 26 . 2 . 2008, 3:07
Na základě již dřívějších stížností na chod občerstvení ve foyeru divadla, byla panu A. Tomanovi vypovězena nájemní smlouva a od soboty 23.2.08 má bar v nájmu pan Petr Čech. Prvotní ohlasy na nový provoz kiosku jsou velice pozitivní, proto doufám, že na divadlo nezanevřete a budete jej nadále navštěvovat. Nyní už k Vaší plné spokojenosti.
Za HMDN Blanka Fišerová
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek