WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
Crossband představuje nový videoklip Virtuální Aneta - Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

Crossband představuje nový videoklip Virtuální Aneta


Karolína JelínkováPo velmi úspěšném videoklipu Fousáč přichází nymburská skupina Crossband s klipem k písni Virtuální Aneta.
Pro někoho představuje internet nepřítele, pro jiného přítele, někdo ho bere jako poznanou nutnost a pro někoho je to prostě droga. Dokáže měnit okruh přátel, způsob života, a při jeho chvilkové nedostupnosti nám může obstarat také lehkou(někdy těžkou) abstinenční závrať. Stále více jeho uživatelů na něm tráví stále více svého času probíráním se různými zákoutími tohoto virtuálního světa a proto není divu, že občas tak trochu „zabloudíme na netu...“ Internet zkrátka používají všichni a všude ať už jde o nakupování, surfování nebo třeba i k seznamování. A jak že takové virtuální seznámení může dopadnout? I o tom je klip a píseň Virtuální Aneta.

Tvorba klipu probíhala právě v době přítomnosti prezidenta USA Barracka Obamy v Praze. Natáčení proto provázela bezpečnostní opatření a přítomnost policistů, kteří byli z filmařů na Václavském náměstí docela nervózní.Ve videoklipu si zahráli nejen herci Nymburského divadla, ale dokonce i sám jeho tvůrce. Je to onen nápadník v klobouku, který rychle schovává růži pod kabát a utíká před onou záhadnou ,,virtuální Anetou.“

Na první pohled se může zdát, že tohle virtuální seznámení nedopadlo zrovna nejlépe, ale jakže to dopadne se zamilovanou dvojicí na konci? No, to už se brzy dozvíme…(17. 10. 2009, 12:00)

Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

© Hlučná samota - Nymburk jinýma očima (http://hlucnasamota.net/) 2009
článek naleznete na adrese http://hlucnasamota.net/clanek.php/id-2505