WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Rozhovor se starostou města Kutíkem"


jeste neco...
marzsa, 16 . 9 . 2003, 10:58
jo a abych nezapomnela- co me zvedlo ze zidle-otazka kolem "Narodaku" a "Kulturaku" - mestu uplne sumafuk, kam se podeje nymburska kultura (ty zbytky, co tu jsou)?!!A taky abych neopomnela plesy- treba ten gymplackej (letos maturuju a docela se bavim nad navrhama mych spoluzaku-Kolin, Praha-Lucerna,Podebrady...nebudem to komentovat)

gfulhdgn y. g!!!!COZE?
marzsa, 16 . 9 . 2003, 10:48
Konecne jsem se po dlouhy dobe dostala k internetu a precetla si nezredukovany rozhovor Kardana s panem Kutikem. Musim rici, ze po precteni rozhovoru v Nymbursku, jsem ziskala dojem, ze pan Kutik si dela srandu z Kardana.Naopak napriklad muj otec(a co mi rikal) tak i jeho kamaradi si mysli, ze Kutik si delal srandu z Kardana, a ze Kardan je uplny magor("ktery vypada jako manicka, porad se tlemi a vypada,ze moc rozumu nepobral") podle otazek, ktere kladl. Nevim na ci je strane pravda, a kdo si z koho delal srandu, ale myslim, ze kdo tady udelal blbce z jednoho z tech dvou(nebo mozna taky z obou-podle toho, jak to berete)je Nymbursko, kdyz neotisklo cely rozhovor, tak jak plynul. Ano jiste to bylo treba z duvodu mista, ale mela byt zachovana myslenkova plynulost. Takhle vazne ma clovek pocit, ze kazda otazka je jina ves, jiny pes...To by se vazne nemelo stavat!!!Co vy na to?

ještě něco k rybárně
snek, 23 . 7 . 2003, 6:00
Ono je to s to Starou Rybárnou ještě složitějši. My (skauti) máme Starou Rybárnu v užívání, ale město i přes naše opakované pokusy s námi nechce uzavřít jakoukoli písemnou smlouvu. Do Staré Rybárny bychom rádi investovali, ale bez dlouhodobé smlouvy jsou naše možnosti omezeny na několik tisíc ročně, protože vnitřní hospodářské předpisy Junáka neumožňují vyšší částky, při dlouhodobé smlouvě bychom se dostali o řád výše a nezatěžovali bychom městskou pokladnu.

anonymní uživatel, 23 . 6 . 2003, 8:11
Jen dodatek v souvislosti se Starou Rybárnou - problém kolem její rekonstrukce spočíval v tom,že náš oddíl Rybárnu nevlastní, dohoda o pronájmu je na dobu neurčitou.Až na popud informací z podle nás spolehlivých zdrojů,že určitý okruh lidí kolem radnice má zájem z Rybárny udělat whisky club,jsme byli nuceni investovat (z naší kapsy)do rekonstrukce Rybárny(náklady 10 000Kč) s vědomím, že o Rybárnu klidně zítra můžeme přijít..Město aspoň dodalo nové dveře ke spodní objektu.Myslím,že Rybárnu se nyní snažíme udržovat v co nejlepším provozním stavu s tím,že do ní nadále investujeme své peníze.Od města by jsme spíše očekávali naplnění předvolebních hesel některých zastupitelů o zlepšení spolupráce s místními organizacemi - my jsme stoprocentně pro.
Jakub Macura
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek