WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Manon Lescaut na cestě"


anonymní uživatel, 16 . 4 . 2006, 11:10
Moji milí,
zcela náhodou jsem se ocitla na těchto stránkách, a protože jsem absolutní negramot v oblasti moderní komunikace, mám jen starý psací stroj "Konzul", dopisy stále vkládám do obálek, na tomto ďábelském přístroji pokusím se přes prsty své kamarádky poslat vám tento jak jinak než ojedinělý vzkaz:"Ne že by mi vadilo, že stále vzpomínáte na představení Potichu do ticha, ale přímo mě to irituje k tomu vám poděkovat (nebo bych spíš měla sobě?) , že vám natolik učarovalo toto fascinující dílo, jež bylo nadčasové, a právě proto geniální, a proto vás neustále oslovuje.DÍKY!
Manon Lescaut???????????????????????????????????????????????
Zeptejte se ducha pana Nezvala, se vší úctou, zda bude lepší než Vyhoštěný anděl a i jiná "díla" pro vás tak zajímavé, extravagantní, ojedinělé, duchaplné, vzácné duše tolik diskutované autorky Evy Hrubé.
A teď vážně:Pokusím se vás nezklamat a těším se se všemi členy souboru na setkání s vámi, protože bez vás bychom nebyli nic.
Dovětek:Při každé zkoušce vyjíždí docent Chocholoušek nejméně stokrát, ale jen pro mě.
Krásné dny a tak dále jenom vaše E.H.

anonymní uživatel, 11 . 11 . 2005, 2:39
Zajímalo by mě kolik lidí se na konkurz dostavilo-kolik jich bylo vybráno a hlavně kolik človíčků zůstalo????? Taky jsem mezi ně patřila, bohužel časově mě to nevycházelo a navíc jsem musela začít pracovat. Práce mě zhatila sen, ale říká se, že šlechtí. Každopádně přeji hodně úspěchu a když vyjde čas ráda to přijdu shlédnout!!!!!!!!!!

anonymní uživatel, 19 . 10 . 2005, 4:30
By mě hlavně zajímalo, jestli bude Manon lepší, než Potichu do ticha, nebo Anděl...

Umřít pro krásu
anonymní uživatel, 18 . 10 . 2005, 10:54
Duvale, nepsal jsi to náhodou ty? Překvapuješ mě. Zajímalo by mě, jestli jsem se na prkna, co znamenají Nymburk, dostal omylem, nebo jsem na nich nikdy nestál. Nejde i oboje? Hm. Ale dobře, že jsi napsal, jedině dobře! Je třeba dát ctěné veřejnosti na vědomí, že ve věci Manon podnikáme horlivé přípravy.
Biřic
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek