WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima

Co to je big PAM PAM show?V pondělí 5. 7. 2004 od 20:00 h proběhne v KD Nymburk promítání amatérských filmů nazvané „big PAM PAM show“. Divadlo PAM PAM funguje od roku 2002 a za tu dobu již vyprodukovalo přes 15 hraných filmů. Letos se o kvalitách souboru může přesvědčit širší publikum než v minulých letech. Co a kdo je tedy divadlo PAM PAM? P.R. text odpoví.


Zakládajícími členy divadelní skupiny jsou: Karásek, Štětka, Mečíř, Vetešník. Postupem času se připojili Winter a Bartoš. Historie divadla byla započata v roce 2002 premiérou první show. Promítalo se v baru u Mlejna a k vidění byly filmy Hnědej sen, Jenom opatrně, Zmutované hovado, Stopař a Den exhibicionisty. Originální videokazeta s PAM PAM show se autorům ztratila a dodnes koluje mezi fanoušky, o kterých ani neví, že existují. Premiéra druhé PAM PAM show proběhla 26. 9. 2003 v baru u Mlejna. Během komponovaného večera mohli diváci shlédnout nejen filmy, ale i hudební vystoupení skupin Svoboda – Vetešník jazzduo a TŘI PIČI (hlavní aktér skupiny je Víťa Karásek). Další veřejné promítání proběhlo v restauraci „na Žofíně“ v Nymburce.

Nyní se podíváme trochu pod pokličku připravované big show a položíme několik otázek tiskovému mluvčímu divadla.

N.NET :Co jste si připravili na letošní rok?

PAM : Na letošek jsme připravili sedm nových filmů. Celou akci jsme přesunuli do budovy KD v Nymburce, slibujeme si od toho větší návštěvnost.

N.NET :A co nabídnete divákům?

PAM : Podařilo se nám zajistit projektor, takže filmy nebudeme pouštět na televizní obrazovce, ale na promítacím plátně, což je pro diváky atraktivní. Krom toho vystoupí skupiny Tři piči, Svoboda - Vetešník jazzduo a Pestis. Máme připravené i malé překvapení pro milovníky výtvarného umění. Lenka Čechová z čajovny předvede ukázku action painting, do které budou zapojeni přítomní diváci.

N.NET. :O čem filmy jsou?

PAM : Na to není jednoznačná odpověď. Je to směsice absurdního humoru a parodie. Mirek Novák o tom prohlásil: „že z toho krásně čpí nihilismus“. Jeden film vypráví příběh o potrhlém vědci, který chce všechny lidi přeměnit na králíky. V jiném filmu například parodujeme irské tance.

N.NET : Co do budoucna?

PAM : Jednak se chceme s filmy zúčastnit některé ze soutěží amatérských filmů a jinak budeme točit dál a dál.

N.NET: Díky za rozhovor

(22. 6. 2004, 0:00)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 5848 párů očí.

Diskuse k článku

Bylo to super!!
anonymní uživatel, 7 . 7 . 2004, 10:45
Nejlepší byl Don Box Abstract. Hodně úspěchů při PAM PAM 4.
Lucka

marzsa, 28 . 6 . 2004, 9:39
Wethes, prosim posli mi maila, jak jsi sliboval v sms. Zajimaji me vsechny novinky. Az prijedu budu mit super fotky soch z Haagu, jo a taky jsem se byla podivat na Rembrandta.....no commento!marzsa@seznam.cz
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek