WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
kritika architektury - veřejný prostor v rukou uživatelů

Máte otázky k soše?Dřevěná socha koně na nymburském Přístavě vyvolala hodně otevřeného obdivu a pochval, skryté kritiky, ale hlavně přitáhla pozornost.


Možná že mnohé o ní vám zůstává skryto. Rádi bychom vyzpovídali všechny hlavní aktéry sochání. A taky by nás zajímalo, máte-li nějaký otázky na tvůrce. Co cchete vědět? Líbí se? Vadí vám? Pište do debaty k článku nebo přímo na mejl redakce@nymburk.net

(26. 11. 2003, 0:00)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 6603 párů očí.

Diskuse k článku

A nebo action painting
klokanek, 5 . 8 . 2004, 12:46
Jak jsme asi před týdnem pod hradbami dělali s Aknel akční malbu, padaly tam návrhy, celý to pomalovat nějakou barvou, případně na růžovo. Tak bych rád v tomhle směru otevřel diskusi :)))

skoda
anonymní uživatel, 9 . 1 . 2004, 2:28
jsem jeden taky anonym, lehce odpovim na otazky ...odpovim zase otazkou: videl jste nekdy neco tak dokonaleho, co se libi vsem, kazdy citi. vidi a jinak vnima prostor, tak se nezlobte za to, ze jsme se netrefili do vasi prijatelne predstavi, doufam, ze si zvyknem a prijmeme ten vytvor takovy jaky je, mozna si jen prece kazdy najde alespon neco, co se mu na tom bude libit, poradne si prohlednete vse ze vsech stran a kdyz nic, tak je mi to lito . K dalsi otazce. Je to skoda. ale vzniklo to vse tak spontalne s nadsenim a s dobrym umyslem, nejsme zadni profici. ale moc nas to bavi, a proto nehrali takovou roli penize, no proste zadny umelec, ani znamy, by to nedelal za skromne prispevky a hlavne ne do takoveho materialu.

anonymní uživatel, 28 . 12 . 2003, 1:52
Nápad, že ze zbytku stromu vznikne socha, je pěkný. Autoři sami o sobě jsou šikovní. Ale ... Nelíbí se mi "kovové zakončení některých částí onoho koníka. Třeba by bývala byla lepší pouze hlava koně ... Chválím iniciativu, ale ...

anonymní uživatel, 1 . 12 . 2003, 1:05
Proč jste na velmi lukrativní místo u nymburských hradeb vytvořili tak umělecky slabou sochu. Není to trochu škoda?


Odkazy:

  • Na rozcestí stránky o vzniku sochy Na Přístavě. Autoři, fotky, povídání


© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek