WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
HlucnaSamota.Net
. časopis . : . . hudba - mp3 .
Hlučná samota - nymburk jinýma očima

POSTŘEHY ODJINUD


::::::: radek

Upozornění: Tento článek neprošel redakcí!

„už dávno nemusíme všechno vymýšlet sami.“

°

V následujícím článku naleznete jeden Nymburka týkající se úlovek, který se podařilo zachytit v sítích nekonečného internetového moře.


MĚL JSEM TU ČEST S JEDNOU NYMBURSKOU POSTAVIČKOU

°

Včera jsme po dlouhé době předstírali, že hrajeme basket. A protože nás to předstírání dost unavilo, museli jsme se jít osvěžit do nějaký vhodný nálevny. Šli jsme ke Šmejdířce.

°

Jak je naším dobrým zvykem, řešíme zrovna nějaké intelektuální téma, když v tu chvíli k našemu stolu přijde jakási osoba silnější postavy, prošedivělá a obrýlená. Pán si něco mumlal pod fousy, nadával na poměry a říkal, že už na to pro dnešek sere a že jde zavřít. Ihned jsem věděl, že to je majitel vedlejšího Starýho Nymburka - tak trochu záhadný restaurace - nikdo tam nechodí a podnik přesto stále funguje. Důvod, proč tam nikdo nechodí, stál včera u našeho stolu. Tenhle chlapík, tuším že Miloš, se napije velmi rád a podle toho to vypadá. Zkušenosti případných hostů-odvážlivců Starého Nymburka jsou různorodé - někoho vyžene, někomu odmítne nalejt, někoho zleje pod obraz, někoho natáhne, někdo neplatí nic...

°

Včera jsem si vyslechl zajímavý věci. Zeptal se mě, co dělám za školu. Přiznal jsem mu, že dělám do médií:) "Židovskej obor. Vždyť vy nic nevytváříte. Zmrdi novinářský" - tak nějak zněla jeho reakce. Potom se rozohnil, že novináři jsou úplně k hovnu, protože mu je to úplně ukradený, co za informace předkládaj. A já se ho ptám, co vytvořil on. Opáčil, že postavil vlastníma rukama dva baráky! Přiznám se, že mám trošku přidrzlou náladu a provokuju, že by teda měl ještě zasadit strom. Prý jich zasadil přes dvě stovky. A pak zase nadával na adresu novinářů. A teď je čas na Milošův citát: "Já se celej den koukám na televizi a za celej den tam nedostanu jedinou kloudnou informaci." Nahrál mi na smeč. Říkám, že by si měl sakra vybrat, co vlastně chce. Na jednu stranu říká, že ho média a informace z médii nezajímaj, na druhou stranu říká, že hledá v TV informaci. Tak jsem se hřál svým argumentem, že vlastně ani nevím, co mi na to řek. Pochopitelně jsem si celou dobu přehrával i nejhorší scénáře. Jak se budu bránit před jeho ranou, jak se mu jí pokusím vrátit. Napadlo mě použít bleskurychlý kop do kolena...To by ho asi ochromilo. Ale byl neškodnej... Nakonec to všechno uzavřel: "jednou k tomu dospěješ a začneš chodit vedle, budeš poslouchat pepu zímu...". Pak se zeptal, jestli nás otravuje. Já, drzoun drzá, odpovídám JO! Pár okamžiků na to mizí...

°

Večer jsem to vyprávěl mámě. Miloše zná. Když je nalitej, prý si hodně vymejšlí, takže jeho historky o domech a dvou stovkách stromů můžu brát s rezervou.

°

Ani jsem to o sobě netušil, ale včera jsem měl asi konfliktní. Chtěl jsem svýmu názoru vybojovat právo na existenci, měl jsem provokatérskou, nebál jsem se hádat. A nebo mě vyburcovala pouhá lidská blbost. Na blbce a německýho turistu narazíš všude.

°

Až se budu chtít bavit na úrovni, vím, kam mám zajít. Do Starýho Nymburka:)

°

::::::: radek

°

převzato z http://bossa-perdue.blogspot.com/

°

(30. 11. 1999, 0:00, přidal uživatel w.w.m-w)


vytiskni [=]

Tento článek zhlédlo 3568 párů očí.

Diskuse k článku
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek