WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Na prahu literatury s Markem Přibilem"


anonymní uživatel, 8 . 12 . 2011, 10:56
Ještě přidávám na ukázku tento odkaz http://iss.fsv.cuni.cz/IFORUM-11683.html

Podepsal bych každé slovo. Lidé jako Marek Přibil, prof. Keller či prof. Zlatuška jsou snad v poslední době jediní, kteří dokáží otevřeně a beze strachu říct, o čem je celá ta slavná reforma vysokého školství. Dr. K

anonymní uživatel, 8 . 12 . 2011, 10:44
Autora znám, i když knížku jsem nečetl. Měl jsem tu čest s ním několikrát jako lékař spolupracovat. De facto měl v ČR největší zásluhu na tom, že byla změněna naprosto devastující vyhláška upravující přípravu mladých lékařů k atestaci. Díky tomu dnes stále fungují obory jako neurologie, dermatovenerologie etc. Dle mého názoru jde v současnosti o jednoho z vůbec nejlépe píšících českých žurnalistů. Zejména díky brilantním komentářům na publicistické stránce v deníku Právo. Chápu, že vzhledem k množství jím odhalených svinstev má asi hodně nepřátel. Toť vše ke komentáři výše. Dr. K.

anonymní uživatel, 11 . 11 . 2011, 4:17
Marek Přibil je blb a psychicky narušený jedinec který měl dle mého názoru špatné dětství a od toho se odráží jeho charakter který hraničí s podlostí a záškodnictvím. Mám bohužel tu smůlu že jsem ho poznal osobně.
Psychologický posudek jeho knihy Pavouk který jsem dal na rozbor můj příspěvek jen potvrzuje. Otravuje své okolí trapnými sms v oparu své důležitosti. Chudák ani netuší jakou z něho mají ostatní legraci.
Bohužel pro něho jo své "důležitosti" přesvědčen. Je jediný!!!
Toť vše.
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek