WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Pepa Nos - divný to člověk"


Pepa NOS, v.r.
anonymní uživatel, 16 . 4 . 2007, 8:41
Měl jsem nedávno vystoupení na střední škole. Profesor, který mě pozval, mi řekl: Na této škole se nesmí nic kritizovat, většina studentů si to nepřeje. Když jsem si stavěl aparát, všiml jsem si nenávistných obličejů v sále. Další se tvářili jako kupující v supermarketu na banán. Asi dva měli normální, přirozené obličeje. Báli se.

Kdo vyhazuje bláto, sám je potřísněn..
anonymní uživatel, 3 . 9 . 2006, 3:16
Že se pisatel kritiky koncertu Pepy Nose sám odsoudil do role nechápajících, je jasné každému čtenáři jeho řádků. Že měl Pepa Nos ve většině citovaných názorů pravdu, to prozrazuje už to, jak se k nim pisatel staví. A že Pepa Nos, stojící v dlouhé řadě skvělých písničkářů od Pete Seegera, přes Dylana, Cohena, BAezovou, Mitchellovou, ale také Mertu, Hutku, Kryla, Buriana, Dědečka a stovky dalších lidí, hraje a zpívá jen pro vnímavé a inteligentní posluchače, ví také každý. Bohužel, pisatel k nim nepatří a pravděpodobně by odsoudil i Havlíčka Borovského, kdyby žil v jeho době..

Vašek
anonymní uživatel, 13 . 4 . 2006, 3:19
ve tvém nčlanku si kritizoval pepuv nazor na televizi novu a spoustu tech připitomělích "bavičů", čtu že jsi na jeho koncertě byl a že se ti opravdu nelíbil . pepa je sám o sobě originál a je pravý bavič, který vždy rozesmál dospělé i děti.I když v mnoha jeho písní pro děti jsou skryté názory. Myslím že Pepovi debaty nemají lidi ovlivňovat ale pouze dát podnět k přemýšlení.A co se týče televize, lidi, ztrácíte čas, který můžete věnovat sobě a jiným.

miloš
anonymní uživatel, 26 . 3 . 2006, 10:04
pepa je skutečně divný člověk znám ho osobně, pokud se mu dá prostor k blbnutí, tak to umí dokonale a pokud to vnímáte s nadhledem a nepitváte jeho orginální projev tak se pobavíte, náš národní humorosta josef švejk to o chytrejch a blbejch lidech řekl jasně.

Kdo sedi na zadku
anonymní uživatel, 13 . 1 . 2006, 4:35
Televizi nemam, a P.N. je vice nez divny. Cim se vlastne ten clovek zivi? Zpevem? Texty? Kdo ho posloucha? Kdo ho ma rad? Kolik veci z toho, co rika, dokaze opravdu verejne obhajit? Znam plno divnych lidi, ale zadneho, ktery by takhle verejne urazel jine lidi a zalozil si na tom byznys. To vy jste tady nenechali na autorovi clanku nitku suchou a pritom on taky jenom projevil svuj nazor, cili se chovate uplne stejne jako on a myslite si ze jste lepsi. Bohuzel, sezeni na zadku a pusta kritika vam jde vyborne.

BOHUŽEL
anonymní uživatel, 28 . 11 . 2005, 10:01
Bohužel takovejch divnejch lidí, divnejch Pepů bylo a je málo. Bohužel, vlk

lepší nějakej názor než žádnej
anonymní uživatel, 18 . 11 . 2004, 9:15
Jo pasivní kritika to je věc. Někdo vybočuje z řady, sednu si na prdel, něco napíšu a nenecham na něm nitku suchou. Mít dneska názor kterej se ostatním nelíbí a veřejně si ho obhájit, to dokáže tak jeden člověk z tisíce. A i kdyby byl ten názor sebeblbější, je to pořád lepší než sedět na tý prdeli. čau Jirka

nebud labut
anonymní uživatel, 27 . 8 . 2004, 7:01
Ja si myslim , ze Pepa si z vas delal srandu a z tve reakce soudim , ze se mu to povedlo. Ja mam na TV nejradeji ten spodni cudlik a zhasnuty svetylko. Lada

Pepa Nos - ne divný, ale pravdivý
anonymní uživatel, 29 . 6 . 2004, 12:37
Ale upřímně, jak se Tobě zamlouvá televize Nova a Vladimír Železný?
Asi docela jo, jak se mi zdá. Jsi jeden ze spících, kteří se možná za celý život neprobudí.
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek