WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Pohled první: Občanská iniciativa - Ano, Ne, Proč?!"


2. občanské diskuzní fórum
anonymní uživatel, 13 . 1 . 2004, 10:04
Další diskuzní fórum proběhne v neděli 18.1. od 17.00 v Kulturním domě.Hlavním bodem programu bude diskuze nad tématy nastíněnými na minulém setkání (viz oficiální zápis na tomto serveru). Jakub Macura

Zpravodaj / Nymburský deník
klokanek, 9 . 1 . 2004, 5:05
Ještě jedna důležitá informace, kterou pan Kuhn řekl, nezazněla v žádném článku. Připravovaný zpravodaj bude vlastně speciálním vydáním Nymburského deníku, jehož náklad jednou za čas město zaplatí a bude zdarma distribuovat do domácností v Nymburce a v přilehlých obcích.
Myslím, že to bude stát spouuuuustu peněz.
Za druhé, co si pak myslet o objektivitě Nymburského deníku? Když ho bude město takto štědře podporovat, dovolí si proti němu nějak ostřeji vystoupit? Nebo budou dál vycházet články typu "Jsem kovanej Nymburák, říká starosta Kutík"?

anonymní uživatel, 7 . 1 . 2004, 9:01
Je perfektní, že se již zde začínají objevovat první názory na fungování iniciativy. Chtěl bych zdůraznit, že každý názor je přínosný - pozitivní i negativní.
O zasílání informačních materiálů iniciativy (pozvánky, zápisy z fór) si můžete napsat na můj mail jackmac@email.cz. S pozdravem Jakub Macura

Ještě nějaký ten dodatek
marzsa, 20 . 12 . 2003, 11:44
Osobně si myslím, že je tohle skvělý nápad, protože v Nbk žije spousta zajímavých lidí a když se dají jejich všechny schopnosti dohromady, bude to ku prospěchu všech.

"tiskový mluvčí"- myslím, že Jakub se toho docela dobře zhostil, ještě další nápad- mohlo by jich být víc- za každou oblast někdo. Přece jenom když bude ten člověk jen jeden- bude tíha jen na něm. Takhle budou zaúkolovaní i ti ostatní-nebo spíš budou moci ostatním lépe podat vysvětlení nějakého problému, protože souvisí s jejich oborem.

Další věc- to "tlachání o ničem" Na první pohled se může zdát, že to bylo zbytečný, ale jak sám Jakub řekl, bylo jasný, že to takhle bude vypadat-z téhle schůzky by mělo být jasné jestli vůbec o takovou věc zájem je..

Jsem ráda, že se sešlo víc lidí než 7 a nevyplnila se slova Kardana: "No tak jsme to mohli udělat U strejčka."

Pokud budete chtít posílat záznamy z těchto setkání, dejte vědět Jakubovi (Jakube napiš sem na sebe kontakt, nebo kam se ti lidi mohou napsat!Díky

Ještě bych upozornila na problém hypermarketů a malých obchodů, který jsme řešili. A další problémy, které mě napadly- přijde mi, že v Nymburce je málo košů a taky, že jsou dost často rozkopané silnice (něco se spravuje, udělá se nový povrch silnice a za 14 dní se objeví první záplata).
Tak to je asi vše
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek