WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "filipika"


Nenechte se
anonymní uživatel, 8 . 4 . 2011, 3:35
Ave Aburh

Divadlo a studenti,
to přece k sobě patří.... nedovedu si představit, že by gympláci nevytvořili něco od hudby, něco od poezie, něco od prózy, něco od divadla... i když to bylo popravdě divadlo studentské, tedy i se studentskými chybami.... bylo velmi dobře napsáno!!!!!!!!! a bylo koukatelné...což někdy o jakémkoliv ochotnickém divadle říci nemohu, ani o divadle jaksi některém profesionálním...takže Jelítka tvořte dál a nenechte se odradit " RADILI" !!!!!!!!ONI bývají většinou závistiví..... mějte se.... Ave Aburh

re: názor
anonymní uživatel, 29 . 9 . 2009, 1:04
Díky, Jano.

Poslední kapkou, po které se ucho utrhlo a filipika napsala, byl nesouhlas v očích, slovech a gestech Michala Janšty, když přišla řeč právě na Britannic, každý jsem v tu chvíli měl úplně jiný názor, a já po několikáté slyšel stejný typ oprávněných výhrad (např.: téměř žádný herecký výkon), a neměl jsem už chuť po několikáté přednášet o pozitivech té hry.
Tolik k (ne)nucenému brojení.

Slovo ochotnický je ve filipice použito trochu nešťastně, slovo studentský je vhodnější.
Tolik k pojmu ochotnický.

Do divadla chodím rád, ačkoliv se to často neobejde bez bolesti očí, hlavy a srdce (není řeč pouze o nymburské scéně, špatné divadlo se hraje v Praze, Kolíně a jistě i jinde). Ostatně vše to špatné je taky důležité, protože mimojiné to umocňuje radost z dobrého kusu. Takže přestat chodit a doufat, je podle mě blbost.
Tolik k chození do divadla.

Slovo sračky, podobně jako Vaše plivat špínu, dodává příspěvku naléhavost a je čtenářsky atraktivní.
Tolik k pojmu sračky.

... a protože z koukání do obrazovky bolí oči a dlouhé texty nevydržím dlouho psát ani číst, poslední věc:

Práce ochotníků si vážím - také ochotničím, ale ne na divadelním poli - jen si sám za sebe myslím, že by se často dala dělat lépe, někdy mnohem lépe.

w.w.m-w, divák

názor
anonymní uživatel, 29 . 9 . 2009, 7:57
Vážený pane Rakušane, nikdo vás přece nenutí, abyste brojil proti Britanicu. Ani já proti té hře nic nemám, bylo to zajímavé. Ale uráží mě, když plivete špínu na práci nás ochotníků. Když děláme takové sračky, proč chodíte do divadla ? Naštěstí je více lidí, kteří se rádi přijdou podívat a odcházejí spokojeni. Není lehké po zaměstnání trávit večery zkouškami v divadle. Ale děláme to dobrovolně, rádi a myslím, že dost ochotně... Zdraví Jana Štychová

jsem to viděl
Wethes, 24 . 9 . 2009, 10:03
Po shlédnutí kusu divadelní skupiny JeLiTa musím konstatovat, že by se všechny ostatní ochotnické spolky z Nymburka měli inspirovat jejich lehkostí a hravostí. Bylo to doopravdy dobré studentské divadlo. Cestou z divadla mě doprovázel déšť.

re: doplnění
w.w.m-w, 24 . 9 . 2009, 1:15
dobré =) Jen někteří misomusové občas podávají neočekávané (opravdu dobré) výkony.

doplnění
anonymní uživatel, 24 . 9 . 2009, 12:44
... proti misomusům
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek