WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.

Debata k článku "Co je to láska?"


anonymní uživatel, 6 . 3 . 2007, 6:58
udělam z toho diskuzi do novin:-) pise jako pica

anonymní uživatel, 6 . 3 . 2007, 6:58
ani jeho pohled na lasku nechci vedet pica jedna sirokouhla

anonymní uživatel, 6 . 3 . 2007, 6:57
kamil je pekna pica

anonymní uživatel, 10 . 4 . 2006, 8:16
Tak se pridej i Ty Kamile?! Co Ty na to? ;) Urcite se najde par lidi, ktere zajima Tvuj pohled na lasku:)

jen upozornění
kamil, 5 . 4 . 2006, 12:35
Pokud se divíte, že debata k článku je nějak starší než samotné zveřejnění tohoto článku, tak vězte, že tento článek byl na PROSTORU v rubrice Nazory zverejnen uz v lednu. Díky tomu, že se dnes dostal i do Studentského světa, tak jsem jej aktualizoval do této rubriky, aby o nšj čtenáři nepřišli a nedivili se. Debata k článku je také zajímavá, přidejte se i další:-)), udělam z toho diskuzi do novin:-)

anonymní uživatel, 3 . 2 . 2006, 1:08
Ano, taky nesouhlasim s tvrzenim, ze "laska je prostredek, jak zachovat zivot na zemi" ...zivot by tady byl, i kdyby laska neexistovala, ale treba by ten nas zivot prestal mit smysl. Protoze prave laska nam dava neco, co k zivotu potrebujeme. At uz jde o lasku sourozeneckou, partnerskou, rodicovsko nebo treba i tu zminenou v tom clanku - lasku k bohu... Myslis si, ze by se zivot na zemi udrzel i bez lasky - i bez toho citu, ktery nam dava ten duvod, proc zit... mozna mas pravdu a mozna taky ne, osobne bych byla radsi, aby ses mylil;)

siksik, 2 . 2 . 2006, 11:33
Tak jsem přečet článek, jenž mi byl doporučen. Nevím, ale pokud bych měl upřímně říct co si myslím, tak mi to připadá jako zpověď někoho, kdo se po dlouhé životní pouti nakonec obrátil na víru v Boha a našel v ní uspokojení. Nechci posuzovat jeho život, co dělal a jak dělal, ale mám pokušení rozepsat se tady o některých jeho výrocích (zvláště jeho přirovnání lidi k mravencům…), ale to by bylo na dlouho. A tak abych se vrátil zpátky k tématu, a proto musím skočil na konec jeho přízpěvku a k jeho tvrzením, že: „láska je prostředek, jak zachovat život na Zemi“. Tak to abych s prominutím řekl – je to pěkná blbost! O to víc mě zaráží, že něco takového vyřkl člověk, který je „vzdělaný“ - pokud mohu brát člověka z vysokou školou jako vzdělaného.
O to se přece stará už několik miliónu let rozmnožovací pud, touha po zachování rodu, nutkání předat geny (říkejme tonu jak chceme – vyjde to nastejno)! A pokud bereme v úvahu, že lásku a city jako takové může projevovat jen člověk, tak potom kde by byl Darwin se svou teorii evoluce? To by to potom přece skončilo někde u prvoků! A kde jsou ty další miliony let než se objeví člověk schopný citu a lásky – prostředku zachování života na Zemi?!
Z druhé strany – ten člověk obdařený láskou a city je asi jediný „tvor“, který může ten všechen život na zemi ukončit.

"CO JE TO LASKA"
anonymní uživatel, 28 . 1 . 2006, 5:28
Nejdriv jsem si rekla – jak někdo muze nevedet, CO JE TO LASKA…vzdyt to je tak přirozeny cit, ktery každý z nas duverne zna… Jenze pak jsem se zamyslela, jak bych vysvetlila slovo „LASKA“ … mam presne vytvořenou predstavu o tom, co je to laska, co pro mne znamena, jenze je to neco, co nelze popsat slovy, nejde to jen tak nekomu vysvětlit…je to neco, co je v nas a co se navenek projevuje spise ciny, nez slovy. Neni mozne vytvorit komplexni definici pojmu „LASKA“. Ale i presto jsem si do vyhledavace zadala to magicke sluvko a nasledne jsem se dostala na na server BL (Britskych listu), ktery duverne znam;) a nemam ho zrovna v oblibe…ale ku podivu jsem tady nasla zajimavy clanek, ktery doporucuji vsem, kteri by chteli zjistit, co „CO JE TO LASKA“ (i když neverim, ze to nevite!). Jedna se o zivotni cestu jednoho muze, ktery hledal lasku…casto bloudil, ale nakonec nasel svuj cil. Ja sice svuj cil vidim jinde, ale i presto jsem si z toho clanku mnohe odnesla, takze vrele doporucuji;)
link: http://www.blisty.cz/art/19169.html

siksik, 27 . 1 . 2006, 12:35
nebo taky tak : )

Monty Python, 27 . 1 . 2006, 9:25
RED DWARF
LISTER: RIMMERe,laska je to,cim se lisime od zvirat.
RIMMER: Omyl LISTY,od zvirat se lisime pouze tim,ze nepouzivame jazyk k cisteni genitalii!
© HlucnaSamota.net 2002 - 2012 | prostor poskytuje eldar.cz | web zrobil klokánek | mapa stránek