WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
The Orb: Bicycles & Tricycles - Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

The Orb: Bicycles & Tricycles

recenze
Pavel MariánekTak už se mi po dlouhém sháněcím martyriu konečně dostali do ruky noví The Orb. Vůbec nechápu opatrnost obchodníků, že týhle desky nejsou plný regály ("My tyhle ne jistý věci bereme po kusech, zrovna jsou prodaní, přijďte za týden...).
Je to ohromná škoda, protože po té minulé, sice velmi kvalitní a taky krásné, ale díky některým komplikovanějším skladbám ne tak CELKOVĚ pohlcující Cydonia z roku 1. Je to možný comeback jako hrom. Kdyby totiž ta deska byla běžně k dostáni, nemám o její stoupající prodejnost obavy, protože "Tyvoletojekrása,žetomusíšmít" by se šířilo geometrickou řadou, ale nejdřív si to musí koupit aspoň někdo. Značka Orb pořád ještě neco znamená, ale kolik lidí se po jejich novince bude chtít pídit jako já, aby se nakonce obratili na zásilkový server, nevím.
Obalem počínaje a spolu s prvními tóny vás začne objímat kouzelná atmosféra Orbího krásna, aby vás vzala na kouzelnou jízdu skrz magické ambientně dubové opusy plné překlvapivě nových vlivů hip hopu, sól jazzové trubky i kytarového dub house v duchu projektu odpadlíka Andy Hughese Powder Production, nepustila a provezla vás až do konce. Fakt nádhera.
The Orb: Bicycles & Tricycles
2004
The Hexus / Cooking Vinyl
63:55


(Nymburk, 4. 8. 2004, 12:00)

Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

© Hlučná samota - Nymburk jinýma očima (http://hlucnasamota.net/) 2004
článek naleznete na adrese http://hlucnasamota.net/clanek.php/id-584