WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
Filmový festival Vystřelená bába se blíží! - Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

Filmový festival Vystřelená bába se blíží!


Lukáš KadavaDne 14. a 15. října 2011 se v nymburském kině Sokol uskuteční první ročník festivalu amatérské a nezávislé filmové tvorby Vystřelená bába. Ve dvou dnech diváci zhlédnou celkem 27 filmových snímků od tvůrců z prakticky celé České republiky. V pátek 14. října bude na programu osm nesoutěžních filmů a v sobotu 15. října bude soutěžit celkem 17 snímků. Sobotní festivalový den završí večerní slavnostní vyhlášení a předání cen vítězům.
Soutěž vyhlásilo a pořádá Městské kulturní středisko v Nymburce a cílem festivalu je představit amatérské a nezávislé filmové tvůrce z České republiky v soutěži hodnocené porotou. Pro MěKS Nymburk je to možnost, jak otevřít kino Sokol i jiným filmovým proudům, než které přináší oficiální kinematografie.

Zpestřením filmové soutěže bude nesoutěžní promítnutí filmu Pavla Dovičína „Prastará pověst nymburská o vystřelené bábě“ a dokument Ondřeje Urbance „10 let Občanského sdružení Semiralis“, který mapuje desetiletou práci sdružení poskytujícího služby v oblasti drogové problematiky ve Středočeském kraji.
Více informací včetně podrobného programu naleznete na webu soutěže nebo na stránkách MěKS Nymburk. Vstupné na oba dny je 100,- Kč, na jednotlivý den pak 60,- Kč.plakát

plakát

(Nymburk)

foto: Vystřelená bába
(přidal uživatel Wethes)


- TZ MěKS Nymburk Lukáš Kadava -

(Nymburk, 4. 10. 2011, 12:00)

Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

© Hlučná samota - Nymburk jinýma očima (http://hlucnasamota.net/) 2011
článek naleznete na adrese http://hlucnasamota.net/clanek.php/id-3070