WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
Soutěž o volné lístky - Hlučná samota - Nymburk jinýma očima
Rock Nymburk 2006

Soutěž o volné lístky


Wethes


Včera dne 7. března 2006 proběhlo semifinále rockové soutěže. Kdo se dostal do finále?
Odborná porota v čele s Petrem Korálem vybrala ze 62 přihlášených skupin šest finalistů. Nymburk.net Vám jako první tyto adepty představuje. V devátém ročníku se na společném pódiu setkají.1st Choice

Brenda Volšová

Calathea

Harmony Bay

Pankix

Woodoohlavní host večera: skupina UDGVítěz rockové přehlídky získá účast na letním hudebním festivalu Sázava Fest a víkendové nahrávání ve všechlapském studiu Jana Vávry. Finálový večer proběhne v sobotu 25. března 2006 v kulturním domě v Nymburce, návštěvníci soutěže se mohou zúčastnit diváckého hlasování a porovnat názory s odbornou porotou.

Ve spolupráci s pořadatelem soutěže MěKS Nymburk jsme pro Vás připravili soutěž. Správně zodpovězte následující otázku: V minulém ročníku se kdosi v publiku vysvlékl do naha. Zajímá nás, kdo to byl? (stačí, když napíšete pouze přezdívku) Tuto skandální událost jsme reflektovali, takže zabádejte v paměti, popřípadě v našem archivu článků.

Soutěže se můžete zúčastnit do 20. března 2006, odpovědi posílejte na mou adresu: wethes@post.cz. Ze správných odpovědí vylosujeme dva vítěze, kteří získají po dvou volných vstupenkách na rockovou přehlídku. Výsledky soutěže zveřejníme na našich stránkách. V emailech uveďte, prosím, své jméno, na které Vám budou rezervovány lístky v pokladně kulturního střediska. Nezbývá nic jiného než se těšit a soutěžit!


(8. 3. 2006, 12:00)

Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

© Hlučná samota - Nymburk jinýma očima (http://hlucnasamota.net/) 2006
článek naleznete na adrese http://hlucnasamota.net/clanek.php/id-1447