WEB UKONCIL PROVOZ. TOTO JE ARCHIV. NENI MOZNE SE PRIHLASOVAT.
Promo singl zdarma! - Hlučná samota - Nymburk jinýma očima
hudebníci pozor

Promo singl zdarma!


Lukáš TrejbalAgentura Secy Musicall rozjíždí ve čtvrtek 9. března 2006 ve studiu Všechlapy u Nymburka velkou mecenášskou akci PROMO SINGL ZDARMA! Od té doby každý čtvrtek až do konce roku si tu jedna kapela nebo sólista natočí píseň, kterou si za cca 3 hodiny (prohlídka studia, prezentace, nahrávání, míchačka, mastering) odnesou domů na CD. Zcela vyjímečný projekt míří hlavně do řad méně zkušených kapel nebo těch, kteří nemají prostředky pro natočení regulérního dema. Může ale dobře posloužit i těm, kteří už zkušenosti mají a přemýšlí o nové nahrávce, studio si mohou obšlápnout a pak se sem za nějaký čas vrátit normálně nahrávat.
Nástrojový park i nástroje budou připraveny. Bicí jsou stabilní, ostatní nástroje si mohou muzikanti přinést samozřejmě s sebou. Ceny studia jsou také více než příznivé! Hodinová sazba je až do konce března (i při pouhé objednávce!) 180,- Kč, poté 200,- Kč. Je možné se domluvit na pevné částce bez ohledu na počet hodin. Další možnost je nahrávání na splátky. Kapela, která nemá celou hotovost, zaplatí pouze 25 % z celkové ceny a zbytek zaplatí ve splátkách (250,-/h). Může si ale studio i tzv. předplatit (připravuje materiál), každý měsíc přispívat např. 500,- Kč a až bude připravena, domluvit si ve studiu frekvenci. V tu chvíli se sazba snižuje na 150,- Kč.

S jarem tajou ledy letos i ve studiu Všechlapy ? http://www.secy.cz/studio, vše na webu platí, až na ceník. Budete ? li mít zájem využít volný čtvrtek na natočení singlu nebo využít studio jindy na regulérní nahrávku, piště nebo volejte: daluol@centrum.cz, 731 010 472 (Lukáš).

spokojený hudebník

spokojený hudebník (zvětšit)(10. 2. 2006, 12:00)

Hlučná samota - Nymburk jinýma očima

© Hlučná samota - Nymburk jinýma očima (http://hlucnasamota.net/) 2006
článek naleznete na adrese http://hlucnasamota.net/clanek.php/id-1409